Rüya tabiri ara

Cover Image

Akıntı

Kasım 4, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Akıntı Görmek

Rüyada akıntı görmek, akıntı rüyası elde edilen mallara, kazancın günden güne artacağına, rüyayı gören kimsenin başarılı bir çok işte boy göstereceğini işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, ekonomik olduğu kadar kariyer olarak ta büyük sıçrayış yaparak hayallerine uzanan yolda başarılı şekilde ilerlerler. Akıntı rüya aynı zaman da değer verdiğiniz sevdiğiniz kimselerle ticari kazanç sağlayan ortak yatırımlı işlerde yer alacağınızı, sık sık seyahatler yaparak gittiğiniz her yerden ayrı bilgi birikim elde edeceğinize tabir edilir. Rüyada akıntıya düştüğünü görmek, istenmeyen olaylarla karşı karşıya kalacağınıza, söylenmesinden rahatsız olacağınız sıkıcı durumlarla karşılaşacağınıza, arkadaşlık seçimini tekrar gözden geçireceğinize tabir edilir. Rüyada görülen akıntı ifadesi bazen de eş, dost akrabalarla bir organizasyonda buluşmaya, ortak ilişkilere, hoş sohbete, yaşam kalitenizi günden güne daha da güzel kılmaya sembol edilir. Akıntı terimi bazen de kötü huylu fitne fesat bayana, bu kimseyle yapacağınız evliliğe tabir edilmektedir.

Rüyada Su Akıntısı Görmek

Rüyada su akıntısı görmek, su akıntısı rüyası, zafere, övgü dolu sözlere, kariyer hayatınızda dönüm noktasına,uyum içinde olduğunuz ortaklık kurduğunuz kimselere yorumlanır. Rüyasında su akıntısı gören kimseler, her engeli ve zorluğu aşarak hayata dahil bir çok engeli ortadan kaldırırlar. Su akıntısı rüyası bazen de hanede değişikliğe, yersiz korkularınızın önüne geçmeye çalışmaya, ailenizden gördüğünüz maddi ve manevi desteğe yorulur.

Rüyada Akıntıya Kapılmak

Rüyada akıntıya kapılmak, akıntıya kapılmak, rüyası kişinin kendisine duyduğu güvene kimseden yardım almadan hayatını sürdürebilmesine, kazandığı tecrübe ve yaptığı birikimlere yorulur. Rüyasında akıntıya kapıldığını gören kimse, korku ve endişelerini yenebilmek ve hayata farklı gözlerle bakabilmek içi bir çok konuda psikoloji ve normal tedavi görür.

Rüyada Akıntıya Doğru Yüzmek

Rüyada akıntıya doğru yüzmek, akıntıya doğru yüzmek, rüyası hayırdan çok şerre işaret ettiği gibi kişinini verdiği hayat mücadelesinde başarısızlığa uğramasına delalet eder. Bu rüyayı gören kimseler girdiği her işte başarısız olup kısmet sizlikleri bir ömür peşinden gelir. Rüyada akıntıya doğru yüzdüğünü görmek, insanlara el açmaya, doğru yolu göstermeye, sizi için hak kılınan güzelliklere nail olmaya tabir edilir.

Rüyada Akıntının Evleri Sökmesi

Rüyada akıntının evleri sökmesi, kader şeklinde anlam taşıyan rüya kişinin yaşanılan bazı olay ve bulgularla mücadele edemeyerek girdiği bir çok işte başarısız sonuç alacağına yorumlanır. Rüyasında oluşan akıntının haneye zarar vermesi aynı zaman da haneden çıkacak cenazeye, yakınınızı kaybetmeye, burukluğa işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

65

Rüya Sitesi Linkleri