Rüya tabiri ara

Cover Image

Akide Şekeri

Kasım 4, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Akide Şekeri Görmek

Rüyada akide şekeri görmek, başarı şeklinde anlam içeren akide şekeri hayırlı rızka, sağlığa, kısmete, kazanılacak başarılara mevki ve makama işarettir. Bu rüyayı gören kimseler, üzüntü ve kederi geride bırakarak her türlü korku ve endişelerinden arınırlar. Rüyada akide şekeri görmek, aynı zaman da eş, dost ve akrabalara, hoş muhabbete, hanenize gelen hayırlı misafire, yaşadığınız hayatın günden güne güzelleşmesine tabir edilmektedir. Hayırlı haber şeklinde de gösterilen akide şekeri hasta kimseler için sağlığa kavuşmaya, kişinin yaşadığı kötü günlerin geride kalarak güzel günlere başlangıç yapmasına ifade edilir. Yatırım olarak ta gösterilen akide şekeri gören kimsenin ticari işlerde her geçen gün başarısını katlayarak kısa zaman da istediği maddi külfete ulaşacağını gösterir. Akide şekeri aynı zaman da uzaktan gelecek misafire, elinize geçecek fırsatlara, sevdiğiniz kimseden maddi ve manevi destek görerek kendinize yeni iş imkanları sunacağınıza yorum olarak gösterilir.

Rüyada Akide Şekeri Yemek

Rüyada akide şekeri yemek, bu rüyayı gören kimseler, arzu ettikleri kendileri ve aileleri için hayırlı olan tüm dileklerine yakın zaman da kavuşarak yaşadıkları hayattan her anlamda mutluluk duyarlar. Rüyasında akide şekeri yediğini gören kişi, hayatın değişik yönlerini araştırmayı sevmiş, merak duygusuna yenilmiş, sürekli kendisini bir arayış içinde bulmuştur. Akide şekeri yediğini görmek, kimi zaman da uzatılacak yardım eline, paylaşmayı seven kimselerle dostluk kurmaya, hayatın her karesinde yaşanılan her olaydan ayrı ders çıkarmayan ifade edilir.

Rüyada Akide Şekeri İkram Etmek

Rüyada akide şekeri ikram etmek, akide şekeri ikram etmek, rüyası size karşı yapılan uyarı mahiyeti içerip sağlığınız konusunda boş vermişliğinizden yüzünde başınıza gelecek üzücü olaylara işaret eder. Bu olaylar maddi olduğu kadar manevi anlamda da sizi sarsacaktır. Rüyada akide şekeri ikram ettiğini görmek, bazen de tedavi görmeye, sağlık konusunda tecrübe sahibi kimselerin yardımını görmeye, sizi bekleyen zorlu sürece yorulur.

Rüyada Akide Şekeri Yiyen Birini Görmek

Rüyada akide şekeri yiyen birini görmek, bu rüya kişinin başkalarına karşı özentili hayat yaşayarak kendi benliğinden ve davranışlarından bağımsız olacağını gösterir. Rüyasında akide şekeri yiyen birisini gören kimse, onun gibi yapılan yanlışların ve hataların üstüne giderek hem kendisine hem de çevresindeki insanları tehlikeye sokacak davranışlarda bulunurlar.

Rüyada Şeker Görmek

Rüyada şeker görmek, rüyada görülen şeker simgesi, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya, sevince, helal mala, tatlı söze, davranışta samimiyete, güzel sanatlara yorulur. Şeker rüyası bazen de zahmet çekilerek ulaşılan mala, alın terine delalet eder. Rüyada şeker satmak, üzüntüye işaret ederken, almak, ise, huzura, birlik ve beraberliğe, emel ve arzunuza ulaşma şansını yakalamaya tabir edilir. Rüyada şeker almak ve yemek, aynı zaman da eğlenceli yaşamın içinde olmaya, zenginliğe, izzet ve ihtişamlı yaşama ulaşmaya yorumlanmaktadır. Rüyada çuvallarla dolu toz ya da kesme şekeri görmek, malda çokça artışa gitmeye, girilen her işte beklenilenin üstünde kazanç elde etmeye tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

25

Rüya Sitesi Linkleri