Rüya tabiri ara

Cover Image

Akbaba

Kasım 1, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Akbaba Görmek

Rüyada akbaba görmek, birden fazla olumsuz anlamı içinde barındıran akbaba rüyası kötü düşmana, maddi ve manevi zarara, zararlı yabancıya işaret eder. Rüyasında hanesinde akbaba gören kimse, aile üyelerinden birini kaybeder. Rüyada akbaba ya da akbaba sürüsü görmek, yaklaşan kötülüğe, felaketlere, hastalığa, maddi ve manevi külfete, işsizliğe, endişeye işaret etmektedir. Rüyasında akbabaya bindiğini gören kimse, hayatını kurmak adına çıktığı yolda hataya ve yanlışa düşerek hayatında kalıcı ve değerli olan bir çok bulguyu kaybeder. Rüyada dişi akbaba gören kimse, kendisi gibi fakir ve hastalıklı bayanla evlenmek zorunda kalır. Akbaba rüyası hakkında ünlü rüya alimimiz İbn- Şirin; demiştir ki; rüyasında akbaba gören kimse, keder ve sıkıntıya düşer, hastalık, maddi sıkıntı ve felaketler yakasını bırakmaz. Rüyasında akbaba kuşunu tuttuğunu ya da yakaladığını gören kimse, yakın zaman da bir kavgaya karışarak dertsiz başına dert açar. Akbaba kuşları bazen de ölü yıkayanlara, kabirleri mesken etmiş birtakım kimselere yorulur.

Rüyada Akbaba Yavrusu Görmek

Rüyada akbaba yavrusu görmek, rüyada görülen akbaba yavrusu sizi ve ailenizi yakından ilgilendiren, pekte hayırlı olmayan bir olaya karışmaya, hakkınızda atılacak olumsuz söylemlere yorulur. Rüyasında akbaba yavrusu gören kimseler, sevdiği kişilerden beklemedikleri yaklaşımları görerek bir çok konuda hayal kırıklığı yaşarlar. Akbaba yavrusu tabiri bazen de geç gelen habere, keyfinizin kaçmasına, kafir kimselere işaret etmektedir.

Rüyada Akbaba Yumurtası Görmek

Rüyada akbaba yumurtası görmek, akbaba yumurtası kişinin hayatın daha başında olup her türlü saldırı karşısında zayıf durumda olacağına, bilgi ve birikim yönünden sıfır olacağına yorumlanır. Rüyasında akbaba yumurtası gören kimse, ticari anlamda engin birikimlere sahip kimselerden yardım görerek alacakları eğitim sayesinde birçok işten kolaylıkla sıyrılacaktır. Rüyada görülen akbaba yumurtası aynı zaman da beklenen misafire, duyulacak güzel habere duaların gerçekleşmesine ifade edilir.

Rüyada Akbaba Öldürmek

Rüyada akbaba öldürmek, bu rüya felaketin ve kötülüğün önüne geçmeye, kurtuluşa ermeye, ailenize ve size karşı yapılan bir oyunu bozmaya rahat nefes almaya yorumlanır. Rüyasında akbaba öldürdüğünü gören kimseler, iyi anılacak ve başarılı olmalarına fırsat doğacak imkanları yakalayarak hayatlarını geçmişlerine göre daha güzel ve kaliteli hale getirirler.

Rüyada Akbaba Kuşu Tutmak

Rüyada akbaba kuşu tutmak, bir kimsenin rüyasında akbaba kuşunu tuttuğunu görmesi, çok kanlı bir kavganın içinde olacağına, ya da kendisini şiddetin ortasında göreceğinin işaretidir. Akbaba kuşu tutan kimse, kendi eliyle kötülüğün içine giderek ilerde pişman olacak hataların içine düşer. Bu rüya bazen de korku ve endişeye, hastalığa, yenilgiye, kaybetme korkusuna delalet etmektedir.

Rüyada Akbaba Sürüsü Görmek

Rüyada akbaba sürüsü görmek, bu rüya ardı arkası kesilmeyen felaketlere, ekonomik sıkıntılara, salgın hastalıklara, yaşamınızın düne göre kötüye gitmesine işaret eder. Akbaba sürüsünü gören kimseler, kendilerini ve ailelerini güven altına alabilmek için her türlü seferberliği yapsalar da başlarına gelecek kötülük karşısında aciz kalırlar. Bu rüya bazen de düşmana,maddi kayba, hanede değişikliğe, ölüme, eşinizle ayrılmaya yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1397