Rüyada akarsudan düşmek

Rüyada akarsudan düşmek adının tüm dünyaya yayılacağına, bazen ne kadar hatırlamak istemese de onları yine de hep hatırlatacak birşeylerle karşılaşacağına, daha fazla gelir ve mal elde etmek için hatalı, uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine, yeni kararlar alıp, evlatların da ilim irfan sahibi kimseler olacaklarına, maddi açıdan büyük zarara uğranılacağına, parasal olarak kötü bir durumun ortadan kaldırılacağına, tabir edilir.

Ayrıca rüyada akarsudan düşmek sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine, o işten ekmek yiyeceğine, bir toplulukla beraber hareket edileceğine, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, çok sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olunacağına, çok endişeli ve çok üzüntülü durumlardan kurtulmak ve iş hayatından feraha çıkmak için çok büyük çabalar göstereceğine ve iş için çok emek verip etrafındaki insanlardan yardım alacağına, büyük bir özgüven kazanılacağına, işaret eder.

Dini olarak rüyada akarsudan düşmek bir sebeple zor zamanlar geçireceğine, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden kötü bir haber geleceğine, hayatın şimdiye kadar bilmediği, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına, gelecekte kişinin insanlığa faydalı işlerde çalışacağına, benim çocukluğuma benziyordu. Sonra bu çocuğu parka götürdüm. Önce salıncağa bindik beraber sonra ben boş ver bunu diyerek tahterevalliye götürdüm. Tanımadığım bir adam benden birkaç kilo fazla olduğunu söyleyip karşıma oturdu ama bir o bir ben aşağı yukarı gidiyorduk, sevdiğiniz misafirler ile uzun vakit geçirebileceğinize ve özlediğiniz bir yakınınızın ya da bir arkadaşınızın sizi görmeye geleceğine, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada akarsudan düşmek iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine ve çevresindekilerle tatsızlık yaşayacağına, epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine, iş hayatında kendi işini kuracağına ve kendi işinin patronu olacağına, büyük sıkıntılar çekileceğine, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, yorumlanır.

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır