Rüyada akarsuda balık görmek

Rüyada akarsuda balık görmek maddi gücünün katlanacağına, yapılan işlerin kazanç getirmenin aksine zarara yol açacağına, makam edineceğine ve variyet sahibi olacağına, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine ve işlerin karışacağına, hastalıkların şifa bulacağına ve çok uzun bir süredir devam eden kötü olayların artık sona ereceğine, uzun bir süre bu durumla uğraşacağına, kutsal ve güzel duygular yaşayacağına, tabir edilir.

Ayrıca rüyada akarsuda balık görmek çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacağına, sokağa çıkamaz ve arkadaşlarıyla görüşemez olacağına, ani gelişen olumsuz olaylar yüzünden moral bozukluğu yaşayacak olan rüya sahibinin iş konusunda da sıkıntılı bir sürece gireceğine, sevdiği kişiler ile bazı işlere gireceğine, kazancının yakın zaman içinde gitgide daha da azalacağına, sonunda da riskleri sıfırlayarak emeline tez zamanda ulaşacağına, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, işaret eder.

Dini olarak rüyada akarsuda balık görmek başarılı bir iş hayatı geçirileceğine, kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine, yarınlarına inanacağına ve kendisine lütuf edilen ömrün kıymetini bileceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, rahatsızlık duyduğu konularda mutluluk bulacağına, bunalımlı günler geçirileceğine ve üzüntü ve stres yüzünden hasta olunacağına, oturduğumuz binayı su bastığını gördüm. evimizin kapısını açtığım gibi suyun içinde bir sürü yüzen timsah gördüm. ama yavru timsahtı büyük değillerdi.duvarda yerde heryeri sarmışlardı.binanın üstünden aşağı katlara doğru öyle su akıyoduki heryer su içindeydi. suyun içine girip aşağı doğru kaçmaya başladım .timsahlardan biri üstüme çıktı, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada akarsuda balık görmek çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine, özellikle daha çok gelir getiren bir işe sahip olunacağına, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların da kabul olacağına, evliliğinde hanedeki rızkının bol olacağına, yapacağı çalışmalar sırasında etrafındaki insanlardan ihanet görebileceğine, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, maddi olarak epey kayıp verileceğine, yorumlanır.

Yayım tarihi
A olarak sınıflandırılmış , ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır