Rüyada akarsu yeşillik görmek

Rüyada akarsu yeşillik görmek kendisini çok yıpratacak bazı olaylar yaşayacağına, tehlikeye, müjdeli olaylar yaşayacağına, hem itibar edineceğine, aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına, çok büyük işlere girerek çok büyük kazançlar elde edeceğine, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, tabir edilir.

Ayrıca rüyada akarsu yeşillik görmek güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine, rakiplerin üzüleceği bir adım atılacağına, kendisini sıkan ve üzen kişilerden uzak duracağına, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına, etrafındaki insanlardan herhangi bir şekilde yardım görmeyeceğine ve bu duruma yalnız başına göğüs germek zorunda kalacağına, çok büyük bir mutluluk duyulacağına, işaret eder.

Dini olarak rüyada akarsu yeşillik görmek güzel ve hayırlı günler yaşamaya başlayacağına, çok başarılı işler ve atılımlar gerçekleştirileceğine, şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına ve ileride çok zengin bir kimse durumuna geleceğine, hedeflerine ulaşacağına, akraba ilişkilerinin her zaman samimi ve sıkı olacağına, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına, hayatın kişiye her nimetini sonuna kadar sunacağına, işsiz ise bol kazançlı bir işe sahip olacağına, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada akarsu yeşillik görmek kişinin sevdasına aynı şekilde karşılık bulacağına, ardından bu kişiye açılacağına, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, yaşadığı sıkıntılar yüzünden çok büyük bir hastalık atlatacağına, elinin sıkışacağına, hanesinde bolluk ve bereket olacağına, geldiğinde evde patlıcan kurusu dolması aramaya başladım ama bulamadım odamda. Sonra mutfağa gittim annem kurufasulye koymuş onu yiyor mutfak balkonunda. Kadir gecesinde de, yorumlanır.

Yayım tarihi
A olarak sınıflandırılmış , ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır