Rüya tabiri ara

Rüyada Akarsu Görmek

Rüyada akarsu görmek, iyiye yorumlanır. Rüya sahibinin maddi olarak yaşayacağı büyük bir kazançla beraber rahatlığa kavuşacağına ve geçmiş yaşantısındaki dertlerinin son bulacağına işaret eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin dünyevi sıkıntılarından kurt...

Rüyada akarsu görmek, iyiye yorumlanır. Rüya sahibinin maddi olarak yaşayacağı büyük bir kazançla beraber rahatlığa kavuşacağına ve geçmiş yaşantısındaki dertlerinin son bulacağına işaret eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin dünyevi sıkıntılarından kurtulacağını da gösterir. Rüyasında akarsu gören kişi sağlıklı olarak hayatına devam eder.

Rüyada akarsuda yüzmek hem fiziki hem de ruhsal yönden daha güzel bir geleceğin kişiyi beklediğini ve yakınlarının da bu güzel yaşamdan olumlu etkileneceği anlamına gelir. Rüyada akarsuya istemeden düşmek ise rüya gören kişinin huzurunun kaçacağına, zor ve sıkıntılı günler yaşayacağına işarettir.

Rüyada temiz ve berrak akarsu görmek ev halkı arasında huzur ve mutluluğun hâkim olacağına tabir edilir. Görülen akarsu bulanık olursa uğursuzluk ve şer anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin kısmetine bazı engeller çıkabileceği ve hayatında her konuda bereketsiz bir dönem yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyasında akarsu üzerinde yürüdüğünü görmek çok güzel bir rüya olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, ömrünün geri kalan kısmında mutlu, huzurlu, sağlıklı ve maddi kazançlı yaşamasına delalet eder. Bu kişinin her daim şans yüzüne gülecek ve kısmeti açık olacaktır.

Rüyada şelale görmek ise rüyayı gören kişinin verimli toprağa, bereketli mallara sahip olmasına, meslek hayatında hep daha başarılı olmasına, çocuklarının olmasına ve onların hayrını göreceğine, eşiyle arasının hep iyi olmasına ve yüzlerinin güleceğine işaret eder.  Şelaleden atlamak rüya sahibinin önemli bir işe zamanında sahip olup kazançlı çıkacağına delalet eder. Bazı yorumlara göre de büyük kar elde edeceğini düşündüğü işe herkesten önce ve zamanında girerek büyük emek sarf edeceğine yorulur. Şelalede yüzdüğünü görmek dertlerine çözüm bulmasına, gönlünden geçen kişiyle evlilik yapmasına, sağlıklı bir hayat yaşayacağına veya devam eden bir hastalığı varsa şifa bulmasına ve mutlu olacağına işaret eder.