Rüya tabiri ara

Cover Image

Akarsu

Kasım 1, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Akarsu Görmek

Rüyada akarsu görmek, rüyada görülen akarsu maddi kazanca, sağlıklı uzun ömre, hayatı pürüzsüz şekilde yaşamaya yorumlanır. Rüyasında akarsunun berrak sade şekilde akıp gittiğini gören kimse, bütün dert ve tasalardan uzak, huzurlu bir yaşamın içinde yer alır. akarsuyu kuruması hastalığa, dert ve kedere, maddi külfete uğramaya, görülen akarsuyun bulanık olması ise iftiraya uğramaya, çevrenizdeki kimselerce kötü olarak anılmaya yorulur. Rüyada akarsu görmek, aynı zaman da mal varlığınızda artışa gitmeye, elinize geçecek fırsat kapısına, yakın zaman içinde alacağınız hayırlı ve güzel habere işaret etmektedir. Bu rüya evli kimseler için doğacak bebek şeklinde yorumlanırken, bekar kimseler içinse haneye gelecek hayırlı misafire, kısmetin ayağınıza gelmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada akarsuda yüzmek, hayatın stres ve sorunlarını geride bırakmaya, kendinize ve ailenize zaman ayırmaya, kısa süreli de olsa seyahate çıkmaya ifade edilir. Rüyada görülen akarsu manevi olarak ta temiz kalbe, hayırlı helal kazanılan mallara, kalbin temizliğine, ilime ve irfana delalet etmektedir.

Rüyada Temiz Akarsu Görmek

Rüyada temiz akarsu görmek, rüyada görülen temiz akarsu, kalbin ve ruhun temizliğine, mutluluğa, kazanılan manevi değerlere, çevreniz tarafından sevilip sayılmaya yorumlanır. Rüyasında temiz akarsu gören kimseler, sorunlarını çevresindeki insanlara yansıtmadan çözerek insanlara yük olmaktan kaçınmış, iş hayatını aklı ve mantığı çerçevesinde devam ettirmiştir. Temiz akarsu kimi zaman da beklenmedik mirasa, rahata ermeye, dertlerinizin son bulmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Bulanık Akarsu Görmek

Rüyada bulanık akarsu görmek, bulanık akarsu rüyası akarsu rüyalarının aksine kötülüğü, hastalığı, maddi zorluğu vb bir çok kötülüğü beraberinde getirir. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, başlarına gelecek kötü olay yüzünden hayatlarını yaşanmaz hale getirerek kendilerine olduğu kadar sevdiği kimselere de hayatı zorlaştırırlar. Bulanık akarsu tabiri bazen de birinden kötülük görmeye, iftiraya uğramaya, haksız yollarla kazanç elde etmeye ifade edilir.

Rüyada Yüksekten Akan Su Görmek

Rüyada yüksekten akan su görmek, görülen bu rüya mevki ve makama, üst düzey kimselerle birlikte olmaya, hayalleriniz uğruna çizdiğiniz yolda emin adımlarla ilerlemeye yorumlanır. Rüyada yüksekten akan su görmek, bazen de insanları hor görmeye, onları dikkate almaya, kazancınızı yanlış yollarla sağlayarak harama yönelmeye ifade edilir.

Rüyada Akarsuda Yüzmek

Rüyada akarsuda yüzmek, rüya sahibinin hayatını insanların mutluluğuna adayarak kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda hareket edeceğine yorumlanır. Rüyasında akarsuda yüzdüğünü gören kimse, İslamın güzelliklerine nail olup dini vecibelerini gönül rahatlığıyla yerine getirir. Bu rüya aynı zaman da kişi ya da kişiler için özlem duyulan hasretliklerin on bulup hayallere kavuşmaya, beklenen müjdeli hayırlı habere delalet eder.

Rüyada Akarsuya Düşmek

Rüyada akarsuya düşmek, akarsuya düşmek, rüyası sosyal yaşamınızın ve kurulu düzeninizin alt üst olmasına, iftiraya uğramaya, haksız yollarla kazandığınız mal varlığınızın yok olacağına yorumlanır. Rüyasında akarsuya düştüğünü gören kimse, kendisini boşlukta hissederek yaptığı hatalarının ve yanlışlarının pişmanlığını yaşar.

Rüyada Akarsu Üzerinde Yürümek

Rüyada akarsu üzerinde yürümek, akarsu rüyalarının en hayırlı ve güzel olanı olan rüya ayağınıza gelecek kısmete, kazancınızın artmasına, mevki ve makama, birbirinden eğlenceli ve güzel teklifler alacağınıza yorumlanır. Rüyada akarsu üzerinde yürümek, kimi zaman da yapılan işlerden keyif almaya, eğlenceli ortamlara girmeye, kurduğunuz güzel dostluklar sayesinde hayatı daha da renkli kılmaya ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2766