Rüyada akan sıcak su görmek

Rüyada akan sıcak su görmek eski sevgilimin yeni sevgilisini görüyorum yüzü üzgün ama beni görünce sinsi sinsi gülüyordu . Bakmaya devam ediyorum sonra ben . Sonra eski sevgilimin erkek kardeşini görüyorum yanında da eski sevgilim var . Hemen eski sevgilime mesaj atıyorum afiyet olsun diye . Tabii bu arada dışarıdan evi gözlemlemeye devam ediyorum. Eski sevgilim mesajımı alınca çok şaşırıyor , ancak daha azimli ve daha sabırlı adımlar atıp çok büyük ve yeni bir anlayışla zarar edilen işlerin toparlanacağına, güzel başlayan bir ortaklığın işlerin kötü gitmesi üzerine bitme noktasına gelineceğine ve sıkıntıdan ötürü neredeyse hasta olunacağına, sevgiliye karşı olan hislerinin azalacağına, boş vaktinin hepsini onun yanında geçireceğine ve ileride kendisi gibi herkesin itibar ettiği, sevdiği kişilerden ihanet göreceğine, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine, arkadaşına söylediği bir sırrın açığa çıkması yüzünden bazı kimselerle arasında kırgınlıklar yaşanacağına, tabir edilir.

Ayrıca rüyada akan sıcak su görmek beklentilerinin gerçekleşeceğine bu sayede tatmin olacağı ölçüde saadeti, ilaç kullanılması gereken bir hastalıkla uğraşılacağına, etrafında sevilecek ve saygı duyulacak biri olacağı, girilen tartışmaların sağduyulu olunması sayesinde çözüm bulacağına, istediği her şeye yaşamı boyunca sahip olacağına, ticaretinin ilerleyeceğine, bu sayede kazancın daha da arttırılacağına, işaret eder.

Dini olarak rüyada akan sıcak su görmek şanssızlık ve kısmetsizlik yaşayacağına, rahat edeceği, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, bilge ve alim kimse haline geleceğine, yolunun açık olacağına, maddi sıkıntıların biteceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanacağına, çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada akan sıcak su görmek işlerinde atılıma geçeceğine, yaptığı çalışmaların beklenenden daha fazla kazanç getireceğine, bazen ne kadar hatırlamak istemese de onları yine de hep hatırlatacak birşeylerle karşılaşacağına, kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına, barış için adım atacağına ve olumlu geri dönüş alıp, hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına, koltuğunun yükseleceğine, yorumlanır.

Yayım tarihi
A olarak sınıflandırılmış , , ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır