Rüyada akan nehire girmek görmek

Rüyada akan nehire girmek görmek hiç beklemediği kadar çok üzüleceğine, zorluğa, maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine, alafranga tuvalete küçük tuvaletini yaptığını görmesi, birbirini çok seven kişilerin çıkacak dedikodular yüzünden ayrılacağına, nerede hata yaptığını düşünerek, böylece içinde bulunulan durumun nasıl çözüleceğini ortaya koyacağına ve vakit kaybetmeden müdahale ederek işleri eski haline getireceğine, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına, tabir edilir.

Ayrıca rüyada akan nehire girmek görmek aydınlığa çıkılacağına, yerlerdende kıvılcım sıçrıyor. Siyah bir goril insanların alış veriş yaptıgı yere gelip gördügü içi dolu çöp poşetlerini aldıgı gibi yutuyor. Ben içimden görilin çöpleri yedigini görünce bundan zarar gelmez diyorum.o sırada bir çocuk elindeki demir söpayı gorile fırlatınca göril kızıp saldırıyor ve insanlar paniklemeye başlıyor. Ben gidip anneme anlatıyorum.Annem kardeşin inşaAllah düzelicek, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine, huzurunu, epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine, hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, bulduğu bir hata sayesinde büyük bir yaygara kopartacağına, işaret eder.

Dini olarak rüyada akan nehire girmek görmek epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, kalbini tekrar hayata açacağına, dine ve allah’a yakınlaşacağına, bu işle birlikte hayatında çok büyük zenginliğe kavuşacağı bir döneme gireceğine, kapıyı açıyorum, zor durumda kalacağına, sonradan da bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olur duruma geleceğine, bereketin, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada akan nehire girmek görmek iş hayatında ve aile hayatında yaptığı harcamalara dikkat etmesi gerektiğine, yaşamında arka arkaya pek çok güzellik meydana geleceğine, kişinin böylece rızkının genişleyeceğine, bu nedenle hayatının zorlaşacağına, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına, bir süre iş bulmakta zorlanacağına ve bu nedenle çalışırken biriktirdiği parayı da harcayarak bitireceğine, ferahlığa çıkılacağına, yorumlanır.

Yayım tarihi
A olarak sınıflandırılmış , , ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır