Rüya tabiri ara

Cover Image

Ajan

Eylül 18, 2018 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada ajan görmek, ajan rüyası sizler için uyarı anlamı taşıyıp  sizi çekemeyen size zarar vermek için her türlü belaya açık olan kötü niyetli kimselere yorumlanır. Bu rüya size yakınlık gösteren kimselerin dost gibi görünüp düşmanlık yapacaklarını bildirir. Rüyada hükumet adına ajanlık yaptığını görmek, yakın zaman da sizin için zor olan bir işe yol alacağınıza, rüyada casus şebekesine yakalandığınızı görmeniz ise rakip düşmanlarınızın varlığına tabir edilir. Rüyada bir casusla dostluk kurduğunuzu görmeniz, ticari anlamda rakiplerinizi geride bırakmak adına her türlü plana açık hareket edeceğinize işaret edilir. Bu rüya bazen de devlet erkanında önemli konumlarda yer almaya, yaptığınız başarılı bir çok işle adınızı sıkça duyurma şansını elde etmeye yorumlanmaktadır. Rüyada ajan görmek, manevi olarak ta şeytana ve ona kulluk edenlere, günaha girmeye, İslamı ve inancınızı yok saymaya, ibadetten yoksunluğa sembol edilmektedir.

Rüyada Ajan Görmek Nedir?

Rüyada ajan görmek, ajan rüyası istenilmeyen kötümser olaylara, inandığınız kimselerden zarar göreceğinize, içinizden biriktirdiğiniz güzelliklerin yok olmasına yorumlanır. Ajan rüyasını gören kişiler, sevdikleri kimselere son derece bağlı olup onlar için her türlü fedakarlığı göze alırlar. Rüyada görülen ajan sembolü bazen de önemli görevlere yükselmeye, kendinizi diğer insanlardan farklı kılmaya, olaylara ve durumlara farklı boyutlarla bakmaya tabir edilir.

Rüyada Ajan Olmak

Rüyada ajan olmak, gizliliğe ve tutuculuğa son derece önem veren rüya sahibinin özelinin bir başkaları tarafından duyulmasından yana son derece rahatsızlık duyarak insanlara karşı tutum ve davranışlarının değişeceğine yorumlanır. Rüyasında ajan olduğunu gören kimse, kendisine ve çalıştığı kuruma ait son derece disiplinli, çalışmalarında gayret sarf eden, düşüncelerini saklı tutmaya önem veren kimselerdir.

Rüyada Ajan Öldürmek

Rüyada ajan öldürmek, ajan öldürmek, rüyası bir nevi hayatınızı güvende tutmaya, size ve ailenize zarar vermek isteyen kimseleri çevrenizden uzak kılmaya yorumlanır. Rüyasında ajan öldürdüğünü gören kimseler, sevdikleri uğruna her türlü tehlikeyi göze alarak kendilerine yapılan kötülükleri misliyle yapan kişiye gönderirler. Bu rüya bazen de memuriyet hayatına yükselmeye, adli işlerde yer alarak halkın ve toplumun güvenliğini sağlamak adına çalışmaya sembol edilir.

Rüyada Ajanlık Yapmak

Rüyada ajanlık yapmak, rüyayı gören kimsenin kendisine uygun işlerde yer alarak başarı basamaklarını zahmetsiz şekilde çıkacağına işaret edilir. Ajanlık yapmak, rüyası mevki ve makamı, yapılan işleri, kazanılan zaferleri, güzel ömrü hayatı renkli kılacak eylemlere yönelmeyi simgeler.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5987