Rüyada aileyle vedalaşmak görmek

Rüyada aileyle vedalaşmak görmek yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına, bu sayede aksiliklerin ve üzüntülerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken herşeyin yapılacağına ve bu kişinin sağlığının yakın zamanda allah’ın izni ile sağlığının yerine geleceğine, aile  hayatında tartışmalar ve sürtüşmeler yaşanacağına, üzgün, sağlık konusunda daha dikkatli olunacağına, hayal kırıklığı yaşanacağına, kapanmış olan kapıların allah’ın izni ile açılacağına, tabir edilir.

Ayrıca rüyada aileyle vedalaşmak görmek kazancının günden güne artacağına, şansının da yaver gitmesi ile kısa zamanda kendi işinin başına geçeceğine, iş yerinde veriminin düşmesi sonucunda işini kaybetme tehlikesi ile karşılaşacağına, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, rahatının yerine geleceğine, hayırlı bir kısmetle tanışacağına, eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine, işaret eder.

Dini olarak rüyada aileyle vedalaşmak görmek uzun bir süre boyunca bu olayın etkilerinin süreceğine ve yeni bir haneye kavuşulacağına, korkularından, her türlü olasılığa karşı hazırlıklı olmasından ötürü zarar görmeden bu süreci atlatacağına, çok daha rahat bir hayata kavuşacağına ve kendinden emin bir kişi olarak yaşamına devam edeceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, kararlarına saygı duyulacağına, satırla parçalamış paraları için. Ben görmüyorum ama anlıyormuşum ne yaptığını. Sonra kapısının önünde yerlerde kirler var kan lekesine benzetiyorum. Ardından kardeşimin elinde küçük doğranmış etlerin olduğu paketi görüyorum. Komşuya vericem ihtiyacı vardır belki, evinde nimetin ve verimin çoğalacağına, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada aileyle vedalaşmak görmek daha iyi işlere sahip olmak için bazı atılımlar yapılacağına, hayal ettiği şeylere bir türlü kavuşamayacağına, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine, rüya sahibinin çok haraketli ve heyecanlı günler geçireceğine, sevdiği bir kişi ile birlikte yeni bir işe gireceğine, her iki tarafında konuyu kapatmaya yanaşmayacağına, kişinin hem maddi hem de manevi olarak büyük sıkıntılara düşeceğine, yorumlanır.

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır