Rüya tabiri ara

Rüyada aile görmek

Mayıs 18, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada aile görmek, rüyanın görülme şekline göre değişiklik gösterir. Eğer rüyada, rüya sahibinin ailesi karanlık bir yerde oturuyorsa, iş ve parayla ilgili sorunların halledilmesi için zaman gerekir, bazende sıkıntılara yorumlanır; aile aydınlık ve ferah bir yerdeyse, güçlü bir destek, başarılı bir girişim için yeterli olacaktır demektir. Bu durumda rüyasında ailesiyle birlikte oturduğunu gören kimse güçlü duruma gelir. Yani hemen her konuda kendini destekleyenler vardır. Rüyayı gören kişinin her ne karar verirse versin, her ne kadar yanlış yolda olursa olsun ailesinin desteğini aldığına ve alacağına delalet eder. Görülen aile ne denli kalabalık olursa, kudretiniz de o denli artar.

Rüyada aile fertlerinizi neşeli ve mutlu görmek, sevinçli bir haber alacagınıza; işlerinizde çok başarılı olacağınıza;  Rüyada ailenizi üzüntülü bir halde görmek çok kederli ve acılı hadislerle karşılaşacağınıza işaret eder.

Rüyada aile görmek(Eğer rüyanızda siz ve aileniz iyi, ferah, mutlu yada huzurlı ise)
Rüyada aile görmek, zenginliğe ve sağlığa işarettir. Rüyada ailesini gören kişi kaybettiği bir şeyi bulur. Aileyi neşeli görmek sevinçli bir habere de işarettir. Rüya sahibi için hayat yolunun uzun ama bir o kadar da aydınlık ve güzel olacağına delalet eder.

Rüyada aile görmek (Eğer rüyanızda siz ve/veya aileniz kötü, huzursuz yada sıkıntılıysa)
Rüyada aile görmek, mutlu aile varlıklı bir hayatın, sorunlu bir aile ise hayal kırıklığının işaretidir. Rüyada aileyi kötü görmek ise, kötü habere işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2016

Rüya Sitesi Linkleri