Rüya tabiri ara

Rüyada Ahududu Görmek (Diyanet Tabiri)

Eylül 16, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada ahududu görmek , rüyayı gören kişi kısa süre içerisinde sevineceği bir olay ile karşılaşacağına , bu yüzden yüzünün çok güleceğine ve iş konusunda bereketinin artacağına alamet eder.

Bunun haricinde birisinden alacağınız güzel bir haber ile çok mutlu olacağınıza , işlerinizi yoluna sokacağınıza , sizi memnun edecek sözler işiteceğinize yorulur. Kısacası bu rüya çok hayırlıdır.

Bazı rüya tabircilerine göre , Yüce Allah tarafından mükafatlandırılacağınıza , yapacağınız iyilikler ile mertebe olarak yükseleceğinize işaret eder.

Rüyada Ahududu Yediğini Görmek

Rüyada ahududu yediğinizi gördüyseniz , helal yoldan rızık kazanacağınıza , kazanmış olduğunuz para her zaman bereketli olacağına,

gerçek yaşam da hastaysanız kısa zaman içerisinde şifa bulacağınıza , istemiş olduğunuz şeylerin gerçekleşeceğine ve bu yüzden çok mutlu olacağınıza delalet eder.

Rüyada Ahududu Ağacı Görmek

Rüyada ahududu ağacı görmek , gerçek yaşam da hem kuvvet hem de kudret sahibi olacağınıza , son derece hayırlı haberler alıp çok mutlu olacağınıza,

sağlık konusunda herhangi bir sorun yaşamayacağınıza ve Yüce Allah’ın sevgili kulları arasında bulunacağınıza işaret eder.

Rüyada Ahududu Topladığını Görmek

Rüyada ahududu topladığınızı gördüyseniz , rüyayı gören kişi kısa zaman içerisinde bir yere yatırım yaptıysa o zaman bunun iki katını alacağına,

kapalı olan kısmetinin açılacağına , yeni girişimlerde bulunacağına ve iş konusunda çok başarılı olup yüksek miktarda kazanç elde edeceğine yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1812