Rüya tabiri ara

Cover Image

Ahşap Ev

Haziran 29, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada ahşap ev görmek, yaşanılacak sıkıntı ve sorunu beraberinde getiren ahşam ev rüyası gören kişi ya da kişiler için olumsuz rüya olarak bilinir. Bu rüyayı gören kimseler, canlarının sıkılmasına sebep olacak olumsuz bir çok sorunla karşı karşıya kalarak hayatlarını yaşanmaz hale dönüştürürler. Rüyada görülen ahşap ev rüyası, psikolojik baskılara maruz kalınmaya, isteğiniz dışında eylemleri yapma amacına sürüklenmeye, bulunduğunuz ortamdan yana mutsuz olunmaya sembol edilir. Rüyada ahşap evde yaşadığını görmek, çevresel sorunlara, ilişki içinde olduğunuz kimseyle dalgalanmalara sebebiyet verecek sorunlar yaşayacağınıza sembol edilir. Rüyada ahşap ev yaptırmak, bilginiz dışında işlere yönelmeye, yatırımlarınızı farklı kanallarda etkin kılarak hayatı başka boyutlara taşımaya işaret edilir. Rüyada yer verilen ahşap ev sembolü, bazen de ailenizle birlikte seyahate çıkmaya, farklı yerleri gezerek merak duygunuzu yenmeye ifade edilir. Rüyada görülen ahşap ev yapısı itibariyle de anlam ifade eder. Örneğin kullanıma uygun yeni ahşap ev görmek, hayırlı bir eşe ve evliliğe işaret ederken, eski yıkık dökük ahşap ev görmek, hastalığa, sıkıntıya düşmeye, elinizden çıkacak mala işaret eder.

Rüyada Ahşap Ev Görmek Ne Demek?  

Rüyada ahşap ev görmek, yaşamınızın belli kısımlarını ele alan bir takım sıkıntıların içine düşerek olumsuz olaylardan yana huzursuzluğa kapılacağınız yorumlanır. Rüyasında ahşap ev gören kimse, yaşadığı hayattan keyif almayarak kendisine huzur sağlayacak başka arayışların içine girer. Ahşap ev rüyası bazen de can sıkıcı olaylara, kötü sözlere maruz kalmaya, yapmadığınız bir işte dolayı suçlanmaya ifade edilir.

Rüyada Ahşap Ev Yaptığını Görmek  

Rüyada ahşap ev yaptığını görmek, rüya sahibinin sıkıntılarına son verecek etkinlikler içine girerek kendisine mutlu olabileceği eylemlere sürükleyeceğine yorumlanır. Rüyada ahşap ev yaptığını görmek, aynı zaman da kişinin çıkarlarından uzak yardım amaçlı insanlara el uzatacağına, bir çok insanın sevgisini kazanarak gönüllerde taht kuracağına tabir edilir.

Rüyada Ahşap Ev Satın Almak  

Rüyada ahşap ev satın almak, rüya sahibinin işine gereken önemi vermesine karşın bazen ufaklı tefekli hatalara düşerek yanlışlar yapacağına yorumlanır. Rüyada ahşap ev satın almak, yatırımları hayırlı yönde değerli kılmaya, alışılmışın dışında hareket etmeye, eylemleri bir bir faaliyete sokmaya tabir edilir.

Rüyada Tarihi Ev Görmek 

Rüyada tarihi ev görmek, tarihi ev rüyası iyiye ve güzele işaret ettiği kadar bazen de olumsuz kötü duygulara hayal kırıklıklarına işaret eder. Rüyasında tarihi ev gören kimseler, kendilerine yapılan kötülüklere rağmen insanlara karşı sevgisini kaybetmemiş, iyi olma yolunda kararlılıkla yoluna devam etmiştir.

Rüyada Eski Ev Görmek

Rüyada eski ev görmek, rüyasında yasında harabe ev gören kimse, aile halkıyla ters düşerek, sevdiği kimselerle sürekli tartışma içine girerler. Bu rüya bazen de kişinin başının dertten ve beladan kurtulamayarak can sıkıcı olayların her daim yakasında türeyeceğine sembol edilir. Eski ev ev rüyası kısmetlerin kapanmasına, umutların birer birer yok olmasına, kaybetme korkusunu kabullenmeye sembol edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1438