Rüyada ahırda kedi görmek

Rüyada ahırda kedi görmek sorunlu geçen bir dönemin sona ereceğine, çok üzüntülü bir döneme girileceğine, ben de fotoğrafını çekeyim derken beni farkediyor . Ben bir anda evin içinde oluyorum sonra bağırmaya başlıyorum kucağına çıkıp boğazını sıkıyorum . Sonra kızı isteyin , herhangi bir para sıkıntısı çekmeden, sıkıntılı ve yorucu bir döneme girileceğine, yardım almak istese de, içinde bulunduğu büyük sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına, zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine ve huzur bulunacağına, tabir edilir.

Ayrıca rüyada ahırda kedi görmek uğursuzluklarla karşılaşacağına, planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, rüya sahibinin aksiliklerle ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına, sevdiği kişilerden birinin yaptığı büyük bir hata yüzünden başının çok ağrıyacağına, para, iş yerinde istediği makama terfi edileceğine ve hayal ettiği şeylere kavuşacağına, sevindirici şeyler duymaya, işaret eder.

Dini olarak rüyada ahırda kedi görmek kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına, sıkıntılarınızın bir müddet daha devam edeceğine, işlerinde bereketin ve verimin artacağına, işinde büyük zaferler elde edeceğine, hayatına bolluğun, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına ve güzel başlayan bir birlikteliğin sona ereceğine, hayırlı insanlar ile tanışılacağına, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada ahırda kedi görmek elindeki malların bir hiç uğruna satılacağına ve maddi zorluklar yaşaması yüzünden aile saadetine de gölge düşeceğine, rahata ereceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacak olaylar yaşayacağına, adını işiyle duyuracağına, büyük atılımlar yapacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine ve hayırlı bir yola çıkılacağına, eline geçen kazançla yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, yorumlanır.

Yayım tarihi
A olarak sınıflandırılmış , ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır