Rüya tabiri ara

Cover Image

Ağlayan

Şubat 21, 2018 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada ağlayan görmek, ağlayan rüyası genellikle sevince, mutluluğa, neşeye boğulmuş, hayatın zevkli yönlerini ele almış mutlu kimselere işaret eder. Rüyasında ağlayan birini gören kimse, merak duygusunu giderecek kafasına takılan bir çok sorunu çözüme ulaştırarak hayatını daha yaşanılır ve güzel hale getirir. Rüyada ağlayan görmek, aynı zaman da endişe duyarak korkarak yaklaştığınız bir çok işte yanılgıya düşmeye, girilen işlerde başarılı sonuca ererek mutlak zaferlere ulaşmaya tabir edilir. Rüyada ağlayan erkek görmek, ticari anlamda sağlanan kazançlara, iş hayatınızda yükselişe, mevki ve makama yükselerek üstü düzey konumlara yükselmeye ifade edilir.

Rüyada Ağlayan Görmek Ne Demek?   

Rüyada ağlayan görmek, bu çok farklı anlamı içeren bu rüya genelde sevinci, mutluluğu, duyulacak güzel sözleri, iş hayatınızda ulaşacağınız zaferleri içerir. Rüyasında ağlayan birini gören kimse, o kişiye her anlamda desteğini esirgemeyerek o kişinin maddi ve manevi anlamda yanında durur. Rüyada ağlayan görmek, bazende hayırlı ve güzel habere ulaşmaya, mutlu olmaya, nasip kapılarının açılmasına, dualarla sevdiğiniz kimseleri yolcu etmeye tabir edilir. Ağlamak rüyası kişiye göre de farklılık içerir. Rüyada ağlayan erkek görmek, mevki ve makamı mertebeye yükselişi, ağlayan kadın görmek, uzanacak yardım ellerine, mutlu olmaya, ağlayan çocuk görmek, ise rahmeti ve bereketi içerir.

Rüyada Ağlayan Bebek Görmek  

Rüyada ağlayan bebek görmek, rahmeti ve bereketi hayırlı nasip kapılarını rızkın açık kılınarak süre gelmesine yorumlanır. Rüyada ağlayan bebek gören kimse, helal yollarla nasibini ifşa ederek kimseye muhtaç olmadan hayatını kazanma yoluna gider. Rüyada ağlayan bebek görmek, aynı zaman da müjdeli haber almaya, duaların kabulüne, mutlu olmaya ifade edilir.

Rüyada Ağlayan Kadın Görmek  

Rüyada ağlayan kadın görmek, uzatılan yardım ellerine, korkularınızın ve endişelerinizin yersiz olmasına, girilen işlerden galibiyetle ayrılmaya yorumlanır. Rüyada ağlayan kadın görmek, bazen de o kimsenin derdini dinlemeye, o kişiyi morelmen iyi hissetmesini sağlayarak her daim maddi ve manevi olarak yanında olmaya ifade edilir.

Rüyada Ağlayan Çocuk Görmek  

Rüyada ağlayan çocuk görmek, bereket olarak ifade edilen bu rüya ağlayan çocuğun gözünden akacak yaş kadar nimete vasıl olup bol bereketli kazanca vasıl olunacağına işaret eder. Rüyasında ağlayan çocuk gören kimse, çevresine karşı son derece yapıcı ve iyimser, olaylara karşı pozitif gözlerle bakan düşüncelerinde bağımsız kimselerdir.

Rüyada Ağlayan Erkek Görmek    

Rüyada ağlayan erkek görmek, bu rüya kişinin karşısına çıkacak hayırlı ve güzel fırsatları değerli kılarak nasip kapısını açacağına, bir çok engeli kolay yollarla aşarak her konuda başarıya ereceğine yorumlanır. Rüyada ağlayan erkek görmek, bazen de sevdiğiniz kimse için göz yaşı dökmeye, o kimsenin yaşadığı rahatsızlıktan dolayı kendinizi buruk hissetmeye ifade edilir.

Rüyada Ağlayan Birini Teselli Etmek 

Rüyada ağlayan birini teselli etmek, bu rüya kişi ya da kişiler için cinsiyet ayırt edilmeksizin her anlamda hayırlı şekilde yorumlanıp kişinin Allah rızası için karşılık beklemeden yapacağı yardımlarına yorumlanır. Rüyada ağlayan birini teselli etmek, bazen de o kimseye karşı ilgi göstermeye, kişinin kendisini farklı hissetmesini sağlamak ve sıkıntısını unutturmak adına kendinizden taviz vermeye ifade edilir.

Rüyada Ağlayan Birini Görmek  

Rüyada ağlayan birini görmek, kişinin sevincini ve mutluluğunu içinde yaşa yamayarak hayatına kattığı güzellikleri sevdiği kimselerle paylaşacağına yorumlanır. Rüyada ağlayan birini görmek, bazen de hayırlı haber almaya, azminiz ve kararlılığınız ile zor olan bir çok işin üstesinden gelmeye, her türlü nasibi kazanmaya tabir edilir.

Rüyada Ağlayan Birini Güldürmek 

Rüyada ağlayan birini güldürmek, kişiyi mutlu edecek havadisler sunarak motife etmeye, her türlü olanağı kişiye sunarak kişiyi diğer insanlara karşı farklı hissettirmeye yorumlanır. Rüyada ağlayan birini güldürmek, bazen de insanlara faydalı işlerde bulunmaya, bir çok kişinin hayatına kolaylık getirmeye, yapılan iyiliklerden mutlu olunmaya ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1988