Rüya tabiri ara

Rüyada Ağlayan Birine Sarılmak Ne Demek?

Ekim 1, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada ağlayan birine sarılmak , rüyayı gören kişi çok değer vermiş olduğu fakat dargın olduğu kişiyle yakın zaman içerisinde barışacağına , arasındaki soğuk rüzgarların eriyeceğine delalet eder.

Bunun yanı sıra sağlıklı kararlar vereceğinize , fakat çevrenizde bulunan insanların davranışlarına çok dikkat etmeniz gerektiğine işaret eder.

İstemeden de olsa dargın olmuş olduğunuz insanlarla barışacağınıza , dostlarınızı kaybetmeyeceğiniz için çok sevinçli olacağınıza,

çok temkinli bir yapıya sahip olduğunuza ve bu yüzden dargınlığa son vermek için adımlarınızı her zaman güvenle atacağınıza alamet eder.

Rüyada ağlayan bir erkeğe sarıldığınızı gördüyseniz , bu rüyayı gören erkek ise o zaman duygusal olan bir ilişkinizin sağlıklı bir şekilde ilerleyeceğine , evli değilseniz yakın zaman içerisinde evleneceğinize , vermiş olduğunuz kararlarınızın her zaman doğru olacağına yorulur.

Eğer bu rüyayı gören kişi bir bayansa o zaman yakın zaman içerisinde bir erkekten müjdeli haber alacağınıza,

bir erkekten yardım almaya , iyiliğe ve erkekten gelecek olan paraya işaret eder.

Bu rüya genel olarak hem iyiye hem de hayra yorumlanmaktadır.

Rüya sahibi hayatıyla ilgili önemli değişiklikler yapacağına , manevi huzuru en sonunda yakalayacağına ve maddi anlamda durumunun iyi olacağına delalet eder.

Rüyada ağlayan birisine sarılmak , rüyayı gören kişinin hasret gidereceğine işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3238

Rüya Sitesi Linkleri