Rüya tabiri ara

Rüyada Ağlayan Bebek Sesi Duymak

Temmuz 2, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada ağlayan bebek sesi duymak çevrenizde olan biten bir takım olaylardan endişe duyduğunuzu ve bu denenle rüya sahibinin kendisini bir çok durumda kötü hissettiği olaylardan uzak durduğuna yorumlanır.Rüyada ağlayan bebek sesi İslami yorumu ise yaşadığınız kötü olaylardan kaçmak istediğinize delalet ettiği yorumlanır.

Rüyada Ağlama Sesi Duymak
Rüyada Ağlama Sesi Duymak helal yollardan kazanılacak paraya, yükselmeye, eğer iş şahibi iseniz rütbenizin mevkinizin yükseleceğine, eğer dükkan sahibiyseniz başka bir dükkan yada şube açacağınıza işaret eder. Sıkıntı ve cefaların son bulduğu noktaya yani hayatınızın kırılma noktasını yaşamanıza çok az kaldığı anlamı taşımaktadır. Yaşayacağınız güzel sürprizleri işaret eder. Ağaca dilek tutarak bağladığınız dileğinizin artık kabul olma zamanı geldi demektir çünkü rüyayı gören kişinin yüzünün gülmesine, heyecanlanmasına ve sabırsızlanmasına vesile olacak güzel olaylar yaşayacağına ve rüya sahibinin tatlı telaşlara düşeceğine alamet eder. Eğer rüyanızda duyduğunuz ağlama sesi çok yüksekse ve hıçkırıklar eşliğinde geliyorsa ses elde edeceğiniz makam yada rütbenin sesli ve olaylı bir şekilde olacağını işaret eder.

Rüyada Ağlayan Birini Görmek
Rüyada ağlayan birini görmek, baht, şans ve kısmet açıklığına delalet eder. Eğer maddi bir yük yani borç içindeyseniz bu borcunuzu en yakın zaman ödeyeceğinize, sorunlarınızın en yakın zamanda çözüme kavuşacağına, eğer hastaysanız veya ailenizde hasta birisi varsa en yakın zamanda hastalığına dermen bulacağına işaret eder. Rüya sahibi Allah’ın yardımına hâsıl olacak demektir. Rüyada Ağlayan Birini Görmek, mutluluğun katlanarak çoğalacağına delalet eder. Rüya sahibi evli ise, vesile olduğu iki arkadaşının evliliğinine aracılık edeceğini gösterir. Eğer rüya sahibi bekar ise tez zamanda nikah masasına oturacağını gösterir.

Rüyada ağlayan bir bebek görmek, rüya sahibinin yapacağı hayırlı işler, yardımlar sonrasında övgü ve hayırlı dualar alacağına delalet eder. Arkasından iyi konuşan insanların artacağını, ve yüceltileceğini gösterir. Rüyada ağlayan bir bebek görmek, yardımınızın dokunduğu birinden güzel sözler işitmek yanında hediye almak anlamına da gelmektedir. Rüyada ağlayan bebek, hastalığın ve hayal kırıklığının habercisi olarak da yorumlanır. Eğer rüyanızda ağlayan bebek kız ise yardım edeceğiniz kişiden sonrasında kötülük göreceğiniz, erkek ise yardım edeceğiniz kişiden sonrasında çok büyük övgüler alacağınız ve şansınızın açılacağı anlamına gelir. Eğer rüyanızda ağlayan bebek siyahi yada zenci ise bu şer olarak yorumlanır ve size musallat olacak bir insanı işaret eder.

Rüyada Ağlamak İsteyip Ağlayamamak
Rüyada Ağlamak İsteyip Ağlayamamak, rüyayı gören kişinin duygularının karmaşık olduğunu gösterir. Sürekli düşünülüp bir sonuca varılamamış durumlar, tercihler yada cevabı bulunamamış soruları işaret eder. Rüyayı gören kişinin kötü ve zor günler geçireceğine, başarısız olacağına, rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri de kaybedeceğine delalet eder. Rüya sahibinin karar verememe, odaklanamama yüzünden hayatınındaki zorluk ve sıkıntıların bir süre daha devam edeceğine, bu durumun tüm umutlarını yitirmesine neden olacağına tabir edilir.

Rüyada Ağlamak ve Korkmak
Rüyada ağladığını ve korktuğunu gören kişinin içinde bulunduğu sıkıntıdan kurtululacağına ve o sıkıntıya birdaha düşmeyeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin Allah’ın lütufları ile karşılaşacağının işareidir. Rüyada hem ağladığını hem korktuğunu aynı anda görmek büyük bir şansın habercisidir ve rüya sahibinin kaderinin yüzüne güleceği anlamına gelir.Eğer rüya sahibi korktuğu için ağlıyorsa yapmış olduğu hatalardan af dileyeceğine ve bu aftan sonra bahtı ve bereketinin artacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2512