Rüya tabiri ara

Rüyada Ağlayamamak

Mayıs 18, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Ağlayamamak rüyayı gören kişinin kötü ve zor günler geçireceğine, başarısız olacağına, rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri de kaybedeceğine delalet eder. Rüya sahibinin hayatının giderek olumsuz yöne kayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının bir süre daha devam edeceğine, bu durumun tüm umutlarını yitirmesine neden olacağına tabir edilir.

Rüyasında birinin ağlamak isteyipte ağlıyamamasının tabiri kısa şöyledir;Rüyada ağlamak bazen sevinçle yorumlanır bazen üzüntü ve keder anlamına gelmektedir.Ayrıca Rüyada yüksek sesle ağladığını gören kişinin bu rüyasının yorumu gerçek yaşantısında da buna benzer bir ağlamaya sebep olacak bir durumla karşılaşması yakın olduğu tabir edilir.

Rüyada ağlamak isteyipte ağlayamadığını gören kişinin sevineceğine mutlu bir haber alacağına delalet eder.

Rüyada Ağlamak İsteyip Ağlayamamak

Rüyayı gören kişinin duygularının karmaşık olduğunu gösterir. Sürekli düşünülüp bir sonuca varılamamış durumlar, tercihler yada cevabı bulunamamış soruları işaret eder. Rüyayı gören kişinin kötü ve zor günler geçireceğine, başarısız olacağına, rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri de kaybedeceğine delalet eder. Rüya sahibinin karar verememe, odaklanamama yüzünden hayatınındaki zorluk ve sıkıntıların bir süre daha devam edeceğine, bu durumun tüm umutlarını yitirmesine neden olacağına tabir edilir.

Rüyada Ağlamaya Çalışmak ve Korkmak

Rüyada ağladığını ve korktuğunu gören kişinin içinde bulunduğu sıkıntıdan kurtululacağına ve o sıkıntıya birdaha düşmeyeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin Allah’ın lütufları ile karşılaşacağının işareidir. Rüyada hem ağladığını hem korktuğunu aynı anda görmek büyük bir şansın habercisidir ve rüya sahibinin kaderinin yüzüne güleceği anlamına gelir.Eğer rüya sahibi korktuğu için ağlıyorsa yapmış olduğu hatalardan af dileyeceğine ve bu aftan sonra bahtı ve bereketinin artacağına işaret eder.

Rüyada Ağlama Görmek

Rüyada ağlama görmek, kelime anlamının aksine rüyayı gören için hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin müjdeli haberler alacağına, içinin rahatlayacağına, kafasının boşalacağına, dertlerinin unutulacağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin çok istediği fakat bir türlü gerçekleşmeyen bir isteğinin onu en beklemediği hatta aklından çıktığı bir anda gerçekleşeceğine, arka arkaya güzel gelişmeler yaşamaya ve sürpriz olaylarla karşılaşmaya alamet eder. Rüyada ağlama görmek, rüya sahibinin ağız tadının, neşesinin ve keyfinin yerinde olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin çok eğlenceli günler yaşayacağı şeklinde tabir edilir. Eğer rüyada ağlarken kanlı göz yaşları geliyorsa haksız kazançla veya başkasına zarar verilerek elde edilen bir mutluluğa işaret eder.

Ağlamak duyguların dışa vurumudur ve insani bir duygudur. Bazen de mutsuz olmaktan korktuğunun bir göstergesidir. Bir diğer yandan ağlamak bir çok kişi için bir terapi yani rahatlayış biçimidir de. Çünkü duyguları bastırmak ve içine atmak kişiyi daha fazla mutsuz eder, aslında ağlamak insanı güzelleştiren ve iyileştiren bir eylemdir. Ruhsal olarak çöküntü içinde olan ya da depresif modda olan kişilerin rüyaları da pek mutluluk verici olmayacaktır. Çünkü bilinçaltı kendisini mutsuz eden duygu ve düşüncelerle doludur dolayısıyla da rüyalar bu durumdan olumsuz etkilenmektedir.

Kişi özellikle uzun süre atlatamayacağı kadar büyük bir üzüntü yaşarsa bu onda psikolojik olarak güçlü bir travmaya yani sarsıntıya neden olur bu durumda uykularında da hep bu kötü duygu ve düşüncelerle başetmek zorunda kalır. Ve rüyalarında kederden, dertten, üzüntüden ağladığını görür. Rüyalarında sevinçten ve mutluluktan ağlayan kişilerse o sıralar hayatı yolunda giden ve meslek hayatında da, aşk hayatında da gerçekten mutlu olan kişilerdir. Gerçek hayatta herşeyin yolunda olması rüyalara da sevinçten ağladığını görecek kadar olumlu şekilde yansır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3834