Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Ağlamak

Haziran 6, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada ağlamak üzüldüğünüz bir durum olduğunu yansıtabilmektedir. Bu duygularınızı başkalarıyla paylaştıysanız ve onların, sorununuzu problem olarak görmediğini düşünebilirsiniz. Bu durumda kendinizi rüyada ağlıyorken görebilirsiniz ve yalnızsınızdır. Yalnız başınıza ve sessizce ağladığınızı görebilirsiniz bu durumda.

Rüyada Avaz Avaz Ağlamak

Rüyada avaz avaz ağlamak yaşamınızda da aynı şekilde ağlayabilirsiniz manasına gelmektedir. Ayrıca bu rüyanın görülmesi görenin bir musibete uğrayacağı manasını da taşımaktadır. Rüyada tövbe edip ağlanması bir durumla alakalı pişmanlık duyulduğu manasını taşır. Bu rüyayı görenin tez vakitte ilahi bir huzur bulacağı veya mutluluk dolu günlerin yakın zamanda geleceği manasını taşımaktadır. Rüyada kişi kendini ağlarken görmesi ve gözyaşları bir yerde birikiyorsa rüya sahibi mal sahibi olacak manasını taşımaktadır. Kişinin ekonomik durumu kötüyse bu durum düzelecek manasını taşımaktadır. Rüyada kişi ağlamıyorsa ama gözlerde gözyaşı birikiyorsa bu isteklerin tez zamanda gerçekleşeceği manasını taşımaktadır.

Rüyada Sessizce Ağlamak

Rüyada kişi ağzını kapatıp ağlıyorsa kısa zaman içerisinde bir musibetle karşılaşılacağına delalettir. Ama bu gelen musibeti başkalarına anlatamayacaksınız demektir. Rüyada sessizce ağlamak ekonomik yönden iyi günlerin geleceğine ve huzurlu bir döneme girileceği manasını taşımaktadır. Bazı yorumcuların tabirine göre bu tip bir rüyanın görülmesi güzellikler getireceği şeklinde ifade edilmiştir. Rüyayı görenin fakir olması durumunda bolluğa kavuşacaktır tabiri yapılmaktadır. Allah tarafından kişiye rahmet edileceği ve mutlu ve huzurlu günlerin geleceği şeklinde tabir edilmektedir. Rüyada hıçkırarak ağlamak sizi üzecek bir olayla karşılaşacaksınız demektir. Peşi sıra yaşanacak musibetlerle ekonomik yönden de iç huzuru yönünden de sıkıntılı bir döneme girilmesi şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyadan Ağlayarak Uyanmak

Rüyada ağlamak üzülmek kısa zaman içerisinde rüyayı görenin ailesinde veya iş yaşamında sevindirici bir haberin alınacağı şeklinde tabir edilmektedir. Önceleri sevinilecek ama sonrasında bu durum yüzünden huzursuzluklar çıkacağına delalettir. Rüyada ağlayarak uyanmak rüyayı görenin sevdiği birine destek olacağına bu sebeple kendi problemlerinin de yavaşça düzeleceği manasını taşımaktadır. İşlerde düzelme, güzel haberlerin alınacağı, problemlerin biteceği manasını taşımaktadır. Rüyada başka biri için ağlamak ise rüyayı gören kişi kısa zamanda sevindirici bir haber alacak manasını taşımaktadır. Rüyayı görenin bir işin ardından bolca gelir kazanacağı ve borçların ödeneceği manasını taşımaktadır. Beraberinde uzun sürmüş olan bir hasret bitecek demektir.

Rüyada Mutluluktan Ağlamak

Rüyada mutluluktan ağlamak rüyayı görenin çevresine güven veren biri olduğuna ve verilen sözlerin tamamıyla yerine getirilmesine delalettir. Mutluluk verecek bir haber manasını da taşımaktadır. Rüyada mutluluktan ağlanması rüyayı görenin sevdiği miktarda sevileceği manasındadır. Ayrıca helalden kazanılacak olan gelir manasını taşımaktadır. Rüyayı görenin geleceğinde çok huzurlu bir yaşam yaşayacağı manasını taşımaktadır. Mal mülk açısından da önem taşıyacak yatırımların yapılacağı kazancın yükselmesine delalettir. Rüyada cenazede ağlamak rüyanın görülme şeklinin tersine rüyayı görenin sevineceği bir haber alması manasını taşımaktadır. Tasaların sona ermesine ve huzurun geri geleceğine delalettir. Rüyada ağlamak çok önemli bir rüyadır. Sevinilecek bir habere, refaha kavuşulacağına, helalinden mala yorulur. Rüyada ağlayan kişi Allah tarafından rahmet edilecektir. Sıcak akan gözyaşı üzüntüye soğuk akan gözyaşı üzüntüden kurtulmaya delalettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16857