Rüya tabiri ara

Cover Image

Ağlama

Ocak 22, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada ağlama görmek, hayırlı güzel olaylara alamet etmekle birlikte kişinin tüm dert ve sıkıntılarından kolay yollarla kurtularak yüzünün güleceğine yorumlanır. Rüyasında ağlama sembolü gören kimseler, birbirinden hoş teklifler alarak ağız tatlarını, neşelerini, sevinçlerini her daim güzel kılarlar. Rüyada ağlama görmek, bazende umut dolu bekleyişe, neşeli günler geçirmeye, sevdiğiniz kimselerle tatlı heyecanlı anlar geçirmeye tabir edilir.

Rüyada Ağlama Görmek Diyanet?

Rüyada ağlama görmek, ağlama rüyası görülenin aksine mutlu olmaya, şans ve kısmete, murada ererek kısa yollarla hayatı kolaylaştırmaya tabir edilir. Ağlama görmek, rüyası bazende ihtiyaç sahibi kimselere el uzatmaya, hayır duası kazanmaya, hoş görüye tabi olup bir çok kimsenin sevgisine tabi olmaya ifade edilir.

Rüyada Ağlama Sesi Duymak

Rüyada ağlama sesi duymak, kişinin heyecanlı telaşlar içinde olup güzel olan kısmetlerinin içinde olacağına yorumlanır. Rüyada ağlama sesi duymak, bazende dileklerin kabulüne mutlu olmaya yola çıkmaya, nasibi ve kısmeti vakıf kılmaya işaret edilir. Ağlama sesi duymak, rüyası kimi zaman da haber almaya, güzel tekliflerle karşı karşıya kalmaya, hoş muhabbet içinde olmaya tabir edilir.

Rüyada Ağlama Duvarını Görmek 

Rüyada ağlama duvarını görmek, kişinin içini boşaltabileceği kendisini özgürce ifade edebileceği bir yer seçerek bu yerde hayatını vakıf kılacağına yorumlanır. Rüyada ağlama duvarını görmek, bazende huzuru bulmaya, güzel ameller içinde olmaya, sakin hayata sahip olmaya ifade edilir.

Rüyada Ağlama Numarası Yapmak 

Rüyada ağlama numarası yapmak, gizli olmasını istediğiniz bir takım olayları açığa çıkararak çevrenizdeki düşmanlarınıza karşı güç gösterisi yapmaya yorumlanır. Ağlama numarası yapmak, rüyası bazende düşüncelere dalmaya, kararsız kalacağınız işlerde yol almaya, size karşı yol gösterecek kimselerle birlikte olmaya tabir edilir.

Rüyada Ağlayan Birini Görmek

Rüyada ağlayan birini görmek, bu rüya kişinin Allah’ın hayrına nasıl olup hayırlı bereketli kazançlara nail olacağına yorumlanır. Rüyada ağlayan birini görmek, bazende o kimseden yardım görmeye, itibar kazanacağız işlere yükselmeye, mutlu olmaya ifade edilir.

Rüyada Ağlayan Bebek Görmek

Rüyada ağlayan bebek görmek, kişinin itibar göreceği başarılı işlerde yer alarak kazancının artmasına hayatının kolaylaşmasına vesile olacak bir çok işle karşı karşıya kalacağına yorumlanır. Rüyada ağlayan bebek görmek, bazende yardım elini uzatmaya, ihtiyacı olan kimselere yardım etmeye gönül rahatlığına tabir edilir.

Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada ağlama görmek, hayırlı ve müjdeli haberler almaya, ömrü güzel kılmaya, nasip ve kısmetlerin peşinden koşmaya tabir edilir.

İslami Yorumu, rüyada ağlama görmek, sağlıklı uzun ömre sahip olmaya, murada ermeye, hayatı kolaylıklarla sürdürmeye yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

487