Rüya tabiri ara

Cover Image

Ağız

Aralık 20, 2017 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada ağız görmek, kişinin hayatıyla ilgili kararlar alarak geleceğini kurma amacına yöneleceğine yorumlanır. Rüyasında ağız gören kimseler kendilerini mutlu kılacak ilerde başarılı olmasına vesile olacak yatırımlı bir çok işin içinde yer alarak her anlamda rahata erme şansına nail olurlar. Rüyada ağız görmek, aynı zaman da hayatınızla ilgili olumlu ya da olumsuz durumları gözden geçirmeye, mutlu olmanın yanı sıra bazen de mutsuzluğa sürüklenmeye, eldeki değerlerin kıymetini bilerek her konuda başarıya yönelmeye ifade edilir.

Rüyada Ağız Görmek Ne Demek?  

Rüyada ağız görmek, ağız rüyası iş hayatınızdaki başarılarınıza, aile içi birlik ve beraberliğinize, mutluluk yolunda atılan hayırlı ve başarılı adımlara delalet edilir. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, kendileri için güzel olanı seçerek girdikleri her yolda başarılı şekilde hayatlarını daim kılarlar. Rüyada ağız görmek, aynı zaman da kısmete, murada nail olmaya, sevdiğiniz kimseyle hayatınızı birleştirmeye delalet edilir.

Rüyada Ağız İçinde Yara Görmek  

Rüyada ağız içinde yara görmek,  hayırlı ve güzel olmayan bu rüya kişinin nasip ve kısmet kapısının kapanarak rızkının kesileceğine, girdiği her işte başarısızlığa uğrayarak kısa zaman da sıfırı tüketeceğine yorumlanır. Rüyada ağız içinde yara görmek, aynı zaman da tatsız olaylara, mal kaybı yaşamaya, eldeki değerlerin bir bir yok olmasına ifade edilir.

Rüyada Ağız Kavgası Görmek  

Rüyada ağız kavgası etmek, kişinin haklı olduğu davaları sonuna kadar sürdürerek hakkının peşinde gitmesine, kazancını helal yollarla kazanarak tüm kötülüklere rağmen dik durabilmesine yorumlanır. Rüyada ağız kavgası görmek, aynı zaman da mutlak zaferlere erişmeye, dinde güzelliğe, nail olmaya, rızkı yüksek kılmaya, ifade edilir

Rüyada Ağızdan Kan Gelmesi  

Rüyada ağızdan kan gelmesi, bu rüya kişinin mutsuz duruma düşmesine sebebiyet verecek üzücü bir çok olayın içine girerek nasibini yanlış yönlerde arayacağına yorumlanır. Rüyada ağızdan kan gelmesi, sembolü aynı zaman da düşmana, fitne fesat kimselere, yoldan çıkmaya işaret edilir.

Rüyada Ağızdan Yılan Çıkması  

Rüyada ağızdan yılan çıkması, kötü niyetli düşmanlara sahip olmaya, eldeki kazançların bir bir yok olmasına, sıfırı tüketmeye yorumlanır. Rüyada ağızdan yılan çıkması aynı zaman da kötü niyetli kimselere, bu kişilerden kötülük görmeye, şerre tabir edilir. Rüyada ağızdan yılan çıkması görmek, kimi zaman da tövbe etmeye, günahlardan af olunmaya, hayırlı eş dost ve yakınlara işaret edilir.

Rüyada Ağızdan Su Gelmesi  

Rüyada ağızdan su gelmesi, kişinin mutlu olacağı güzel olan bir çok olayın içinde yer alarak hayırlı nasip ve kısmetleri ereceğine yorumlanır. Rüyada ağızdan su akması görmek, aynı zaman da yaşanan her durumdan güzel sonuçlar çıkarmaya, başkalarının mutluluğundan pay çıkarmaya, hayatı her anlamıyla pozitif olarak ele almaya ifade edilir.

Rüyada Ağızdan Cin Çıkması 

Rüyada ağızdan cin çıkması, size ve hanenize karşı kötülük besleyen düşmanlara ve bu kişilerden gelecek kötülüklere yorumlanır. Rüyada ağızdan cin çıkması görmek, aynı zaman da yapılan hatalardan ve kötülüklerden ders çıkarmaya, tövbe etmeye, hayırlı ve güzel olan yollarda ifşa etmeye yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2456