Rüya tabiri ara

Rüyada Ağaçtan Düşmek

Nisan 16, 2019 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada ağaçtan düşmek hemen herkesin hayatında bir kez gördüğü bir rüya olarak karşımıza çıkar. Bu sık görülen rüyanın anlamına baktığımız zaman sıkıntılardan kurtulma gibi bir anlama gelebilmektedir. Genelde bu rüyayı gören kişiler korkmaları sebebi ile kötü anlamlara geldiğini düşünüyor olsa da genel olarak bir kişinin rüyasında ağaçtan düştüğünü görmesi iyi yorumlanmaktadır.

Genel olarak baktığımız zaman rüyada ağaçtan düşmek sıkıntılarınızdan kurtulmanız, servete kavuşmanız, mutlu olacağınız olaylar yaşamanız, güzel haberler alacağınız gibi anlamlara gelebilmektedir. Elbette bu anlamların rüyanızda gördüğünüz diğer unsurlara göre değişiklikler gösterebileceğini de belirtmek gerek.

Bahsettiğimiz anlamların dışında rüyada ağaçtan düşmek kişinin şansının bol olacağı, bazı konularda akıllı hareket etmesi gerektiği, beklediği bazı fırsatların ortaya çıkması, beklenilen bir paranın ele geçeceği, çekilen zahmetlerden sonra rahata kavuşulacağı, olayların istenildiği gibi ilerlemesi gibi anlamlara geldiğini de görebiliyoruz. Ayrıca rüyanızda gördüğünüz ağaçtan düşme olayı bazı işlerde dikkatli olunması gerektiği ve aksaklıkların giderileceği gibi anlamlara da gelebiliyor.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5862