Rüya tabiri ara

Rüyada Ağaç Kütüğü Görmek

Mart 23, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada ağaç kütüğü görmek, rüyada kütüğü ne şekillerde gördüğümüze bakarak değişik birçok şekilde yorumlayabiliriz. Rüyada ağaç kütüğü görmek, hiç hayırlı sayılmaz bu rüyayı gören kişinin başına kötü şeyler geleceğini, hiç birşeyin eskisi gibi olmayacağının ve kişinin eski günlerini arayacağını işaret eder. Rüya sahibinin hayatının baştan sona değişeceği bütün olumsuzlukları yaşayacağı anlamına geliyor. Rüyada ağaç kütüğü görmek, rüya sahibi, rüyada ağaç kütüğünü bir arada yığın halinde görmüş ise bu çok güzel bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibi servetinin üstüne servet katacak, çok güzel işler başaracak, maddi manevi zenginlik yaşayacak, istediği gibi güzel bir ev alacak, ikinci bir iş kuracak şeklinde yorumlanır.

Rüyada ağaç kütüğü taşımak rüya sahibi, rüyada ağaç kütüğünü keserken görülüyorsa, çok zor bir işin üstesinden geleceği, rakiplerinin ezip geçeceğini, istediğini elde edeceğine, kötü niyetli kişilerden uzaklaşacağına delalettir. Rüyada ağaç kütüğü görmek, rüyasında ağaç kütüğünü kırarken görüyor ise işleri açılacak, sıkıntılardan kurtulacak, borçları bitecek, üzüntülerinden kurtulacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada ağaç kütüğü kesmek rüya sahibi kebapçı veya kasap gibi bir iş yerinde görüyorsa ağaç kütüğünü, bol rızık, bereket ve bol kazanca rahat bir geçime işarettir. Yerde duran ağaç kütüğü ise kötürüm olmaya, hareketsizliğe, mal ve can kaybına şeklinde yorumlanır.

Rüyada ağaç kütüğü bulmak rüya sahibinin işlerinin bozulacağını, bir sürü felaketlerin ard arda geleceğinin habercisidir. Rüya sahibinin bir hastalık geçireceği ve oldukça mutsuz olacağı, yakını sayılacak birisinin ölüm haberini alacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada kütük taşıdığını görmek rüyayı gören kişinin iş hayatında önüne çıkan fırsatları değerlendirerek büyük bir kazanç elde edeceğine ve bu kazanç ile mal ve mülk satın alacağına işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında başarısını fark eden kişiler tarafından terfi alacağına, şansının eskisinden daha iyi olacağına delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatında yaşanan olumlu gelişmelerin sosyal hayatına yansıyıp aile içi huzurunu arttıracağına ve bununla birlikte daha ferah bir hayata doğru yol alacağı anlamına gelir.

Rüyada kütük kestiğini görmek rüyayı gören kişinin rakipleri karşısında zafer kazanıp onlar tarafından övülen birisi olacağına işaret eder. Rüya sahibinin önüne çıkan engellerin birer birer üstesinden geleceğini ve her engelde rakiplerine fark atıp onlardan daha fazla kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüyada kütük görmek rüya sahibinin geçmiş hayatında büyük zarar gördüğü bir kişiden yakasını kurtaracağına bu yüzden rahatlayıp daha neşeli birisi olacağına delalet eder. Rüya sahibinin yakın çevresindeki insanlar ile iletişimini kuvvetlendireceğine ve kişinin düzelen hem iş hem de sosyal hayatıyla beraber aile içi huzurunu arttırıp eşi ve evlatları ile daha mutlu bir hayat yaşayacağı anlamına gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1706