Rüya tabiri ara

Rüyada Ağaç Kesmek

Mart 23, 2019 - Okuma süresi: 10 dakika

Rüyada ağaç kesmek genel olarak iyi yorumlanmaz. Rüyasında böyle bir olay gören kişinin hak yolunu kaybettiği ya da hak yolundan uzaklaştığı gibi durumlar söz konusu olabilir. Bu rüya, rüyayı gören kişinin huyunun değiştiği, ağaçların kesildiğini görmek aklına kötülüğün düştüğü gibi anlamlara gelir. Bu rüyayı gören kişinin aklında gerçekleştirmeyi düşündüğü kötü bir şey varsa vazgeçmesi gerektiği şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada ağaç kestiğini görmek daha önce rüya sahibinin hiç yapmadığı şeylere meyil ettiğini görebilmek de mümkündür. Hatta hiç olmadık işlere girdiği, yalan yanlış yollara saptığı ve rüyada bahçedeki ağaçların kesildiğini görmek doğru olmayan kişilerle dostluk kurup bu kişilerle birlikte hareket ettiği gibi anlamlara geldiğini de görebiliriz. Bu bakımdan bu kişilerin yapacağı işlerde ve atacağı adımlarda daha dikkatli olması gerekir.

Rüyada başkasının ağaç kestiğini görmek rüyayı gören kişinin çevresindeki kişilerin kendisine duyduğu saygı ve güveni sarsabilecek işler içerisinde olduğunu söyleyebilmek de mümkündür. Bu bakımdan da ayıplanması ve gözden düşmesi gibi durumların ortaya çıkması da söz konusu olabilir. Bu sebeple bu kişilerin bir adım atmadan ya da hayatında köklü değişiklikler yapmadan evvel bir kez daha düşünmesinde fayda bulunur.

Rüyada ağaç kesmek; sizi mutsuz edecek ve canınızı sıkacak durumların olabileceğine işaret eder.Bu aralar insanlara haksızlıklar edebilir ve bundan rahatsızlık duymayabilirsiniz.Haksızlık etmek size normal gibi görünebilir. Hak yolundan uzaklaşmış ve kendinizi kaybetmiş olabilirsiniz.

Bu rüyayı bir uyarı veya işaret olarak görebilirsiniz.Rüyada ağaç kesmek; eğer kökleriyle birlikte kesmiş iseniz, yakınlarınızdan birini işinden edecek ve ekmeğiyle oynayacaksınız.Yapacağınız bu hareket çok kişinin hayatını etkileyecektir. Uyarı anlamı taşıyan bu rüya da; eğer emrinizde çalışanlarınız varsa işine son vermeden önce iyi bir araştırma yapmalı ve doğru kararı almalısınız.Zaman içinde bunun vicdani yönü sizi rahatsız edebilir.

Ağaç rüyaları, ağacın cinsine, büyüklüğüne, rengine ve meyve verip vermemesine göre farklı yorumlanır.Ağaç büyük ve kuru ise bu güne kadar yapmadığınız fenalıkları yapacağınız ve arkadaş seçiminde hatalara düşeceğinizin göstergesidir.Allah katında günah işleyebilirsiniz. Gözden düşebilirsiniz.Rüya sahibi maddi olarak ciddi sıkıntıya girecektir.Bunun etkisi uzun süre devam edecektir.

Rüyada Kuru Ağaç kesmekRüyada kuru ağaç kesmek; yapmış olduğunuz hataların size bugün vicdan azabı çektirdiği ve bu hatlardan, günahlardan kurtulmanın yollarını aramanıza işarettir.Doğru yolu bulmak istemenize yorumlanır.Kuru ağaç, uzun zamandır içinize attığınız, bastırdığınız sevgi, sabır ve umut gibi hislerinizin karşılığını alacağınızın da habercisidir.Sabır ederek beklentilerinize kavuşmanıza az bir süre kalmış olabilir.

Rüyada kuru ağaç kesmek; başka bir yorumu da hayatınızda artık size faydası olmayan kişileri çıkarmayı planladığınız ama bunu için gerekli cesareti bulamadığınızın işaretidir. Sizin için hayırlı bir adım olacaktır.

Rüyada ağaç dallarının kesildiğini görmek; bundan sonraki hayatınızın çok rahat, konforlu ve zengin olacağı şeklinde yorumlanır.Yaşadığınız sıkıntıların son bulacağı ve dertlerinizin biteceğine işaret eder. Bu rüya hakkında olumsuz yorumlarda mevcuttur.Bazı sırlarınız ortaya çıkacak, bundan dolayı iftiraya maruz kalabilir ve itibarınız zedelenebilir. İş hayatınızda iftiraya uğrayabilir ve işinizden olabilirsiniz.Bu aralar size verilen vazifeleri dikkatle yapmanızda fayda vardır.

Rüyada kesilmiş ağaç rastlamak; bütün mal varlığınızı yapacağınız hata yüzünden kaybedebilirsiniz. Bu hata iş hayatınızda veya akrabalarınızla olan münasebetiniz yüzünden olabilir.Veya geçmişte yaptığınız yanlışların cefasını çekme vaktinizin geldiğine işaret eder. Rüyada kesilmiş ağaca rastlamak; önemsemediğiniz bir hastalığınızın ciddi boyutlara ulaşmış olabilir ve sizin için sıkıntı olacaktır.

Rüyada ağaç budamak; aile içinde aniden gelişecek huzursuzluk, tartışmalar ve hakaretlerin olacağına işaret eder.Aile içinde bir dağılma, birliğin bozulması söz konusu olabilir. Üzücü günlerin yaşanacağına işaret eder. Rüyada ağaç budamak; küslükler, kırgınlıklar ve aile içi geçimsizliklerin olacağı, kavgaların ciddi boyutlarda olacağına işaret eder.Rüya sahibi aile fertleriyle karşı karşıya kalacak ve dışlanacaktır.

Rüyada kesilmiş ağaç görmek; rüya sahibi hoşnut olmadığı ve yaşam istemeyeceği bazı durumlarla karşı karşıya kalacaktır.Kesilen ağacı görmek, girişeceği bir iş ortaklığınız helal yollarla olmayacak ve bu sizi rahatsız edecektir.Bu ortaklık zararlı bitecektir, hile ve haram yollarla hak yiyerek elde edilecek kazanç size uğursuzluk getirecektir.Girişeceğiniz bu işte itibarınız ve saygınlığınız bitebilir. Manevi olarak çok yıpranabilirsiniz.

Eğer başka birisinin ağaç kestiğini görmüş iseniz; sizden yardım bekleyen, zor durumda olan bir yakınınız olabilir.Bu günlerde yakınlarınızla ilişkilerinize daha özenli yaklaşırsanız, yardıma muhtaç olan insanları görebilirsiniz. Bu yardım maddi veya manevi olabilir.

Rüyada meyve ağacı kesmek; eğer ağacın üzerinde meyve varsa üzüleceğiniz birden fazla haber alacaksınız demektir.Bu haberler sağlık sorunları ile ilgili olacaktır.Çaresi olmayan hastalıklarla uğraşacak ve çok yıpranacaksınız. Ağacı bir yakınınız kesiyor ise hastalık sevdiklerinizden birisinin başına gelebilir.Meyve yok ise rüya sahibinin evinde bereketin ve rızkın hiç bitmeyeceği gün gün çoğalacağına işaret eder.

Bu güne kadar yaptığınız hayır işlerinin karşılığını misliyle alabilir, Allah katından mükafatınız yazılacaktır.Rüyada meyve ağacı görmek; genelde iyiye yorumlanır, rüya sahibinin kazancının çok olacağına işaret eder.Rüyadaki meyveler beyaz ise; rüya sahibinin ömrünün uzun olacağı ve sağlıklı bir hayat süreceğine işaret eder.Rüyada ki meyveler kırmızı ise; bir düğün veya nişan töreni için yolculuğa çıkabilirsiniz. Alacağınız bu hayırlı davete gitmeniz sizi çok mutlu edecektir. Orada kısmetiniz sizi bekliyor olabilir.

Rüyada yeşil ağaç kesmek; rüya sahibinin hayallerine ve hedeflerine zorluk çekmeden kavuşacağı, yolunun açık olacağına işaret eder.Eline güzel fırsatlar geçecek, insanlara faydalı işler yapacaktır. Ağaç büyük ise, rüya sahibinin çok sarsılacağı bir aldatılma, sadakatsizlik yaşayacağı, bu durumdan uzun bir süre etkileneceğine işaret eder.

Ağaç küçük ise yapmak istediği bazı planlarının olduğu, fakat bunları yapmak için gerekli cesaretinin olmadığına işaret eder.Bu rüya cesaret edip yapmak istediği şeyler için teşvik edici bir haberci niteliğindedir. Yapacağınız bu işte pişmanlık yaşamayacak ve tahmin edemediğiniz başarılar elde edeceksiniz.Bu tercihler toplum için ve sizin için çok hayırlı olacaktır.

Rüyada yeşil ağaç kesmek; umutlarınızın teker teker yok olacağı, işlerinizin yolunda gitmemesi zorlu günlerin yakın olduğuna işaret eder.Geçmiş zamanda yaptığınız bazı konuşmaların yanlış anlaşılması yolunuza zorluk olarak çıkacak ve zorunlu kararlar verebilirsiniz. İstemediğiniz hayatı yaşayıp mutsuz olabilirsiniz.

Rüyada orman ağaçlarını kesmek; kalabalık ve sizin için hayırlı olmayan bir ortama gireceksiniz. Bazı yakınlarınızın başına gelecek kaza haberi sizi sarsacaktır. Ölüm ile sonlanmayacak ama ciddi sakatlıklar yaşanabilir.

Rüyada çam ağacı kesmek; hane içinde yaşlı bir büyüğünüzün hayır duasını aldığınız ve bundan dolayı işlerinizin yolunda gideceğine işaret eder.Aynı zamanda bu büyüğünüzün hakkı rahmetine kavuşabileceği ve bu haberle yıkılacağınıza işaret eder.Sırtınızı dayadığınız birisini kaybetmenin boşluğunu yaşayabilirsiniz. Bu kişi anne ya da babanız olabilir.

Rüyada kavak ağacı kesmek; uzun ve huzurlu bir evlilik hayatınızın olacağı, bu evlilikten çok hayır göreceğiniz, hayırlı evlatlara sahip olacağınızın habercisi olan güzel bir rüyadır.Kavak ağacı uzun ve ihtişamlı bir ömre işaret eder. Geçireceğiniz bir hastalık sizi ve ailenizi bir dönem üzecektir. Fakat bu hastalık kısa sürecektir.

Rüyada kesilen ağacı yakmak; hayatınızda hiç olmadığınız kadar cesaret verici kararlar alacağınız bir döneme gireceksiniz.Bu kararlar özellikle yaşadığınız yer ile ilgili olabilir.Bir taşınma söz konusu olabilir. Rüya sahibi için bir yerden başka bir yere taşınma ve sonunda istediği her şeyin yoluna gireceği hayırlı bir rüyadır.

Bir süredir işlerinizin yolunda gitmemesi ve yaşadığınız ortamın size huzur vermemesi ile bu kararı almanız an meselesi olabilir.Rüyada kestiğiniz ağacı başka birisine veriyor iseniz; bütün dertlerinizin ve borçlarınızın biteceğine işarettir. Yükünüzden kurtulmanız sizi çok mutlu edecek.

 

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4895