Rüya tabiri ara

Cover Image

Ağaç Kesmek

Aralık 3, 2017 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada ağaç kesmek, hak yolundan sapmaya, yanlış işler peşinde koşmaya, nasibe haram katarak hayatı kötü kılmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler düzenli giden hayatlarına son vererek hem kendisi hem de çevresi için hayır getirmeyecek kötü olan bir çok alışkanlıkları benimser. Rüyada ağaç kesmek, şeytanın buyruklarına boyun eğmeye, hakkın hayırlı ve güzel kıldığı yolda ilerlemek yerine yanlışlara sapmaya ifade edilir. Ağaç kesmek, rüyası bazen de ayıplanmaya, gözden düşmeye, itibar ve saygınlığı kaybederek mutsuz olmaya ifade edilir.

Rüyada Ağaç Kesmek Nedir?

Rüyada ağaç kesmek, ağaç kesmek rüyası kötü alışkanlıklar edinmeye, yoldan çıkmaya, hayatınıza haram katarak ailenizi ve kendi geleceğinizi zan altına sokmaya ifade edilir. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, eldeki imkanları güzel kılmak yerine yanlışa saparak hem kendi geleceklerini hem de diğer insanları tehlikeye sokar. Rüyada ağaç kesmek, bazen de hastalığa, çaresiz durumlara düşmeye, yenilgiye, itibarınızı sarsacak yanlış adımlar atmaya ifade edilir.

Rüyada Ağaç Kesildiğini Görmek

Rüyada ağaç kesildiğini görmek, bu rüya kişinin kötü niyetli kimselerle iş birliği içinde olup Allah katında günah kılınan olaylara sebebiyet vereceklerine yorumlanır. Rüyada ağaç kesildiğini görmek, aynı zaman da yanlış yollara sapmaya, kötü niyetli kimselerle dostluk kurmaya, yanlış yollara saparak kötülüklerle hayatı daim kılmaya ifade edilir.

Rüyada Kesilmiş Ağaç Görmek

Rüyada kesilmiş ağaç görmek, bu rüya kişinin istenmeyen üzücü olaylara maruz kalarak hayatını mahvedeceği ne, kendi yaptığı hatalar ile nasip kapılarını kapayarak rızkını keseceğine yorumlanır

Rüyada Ağaç Kesenleri Görmek

Rüyada ağaç kesenleri görmek,rüya sahibinin bir takım kimselerle yanlış yollarda ilerleyerek insanların kötülükleri karşısında boyun eğeceğine, masum olan bir çok kimseye zarar vererek hem kendisini hem de sevdiği insanları zan altına sokacağına yorumlanır. Rüyada ağaç kesenleri gören kimse, pişmanlık hissine kapılarak geleceği konusunda emin adımlar atarak geçmişteki kötü hayatına sayfa çeker.

Rüyada Kuru Ağaç Kesmek

Rüyada kuru ağaç kesmek, hayatınızın kolay şekillerde ifşa olunmasına, nasip kapılarınızın çok yönlü açılıp girilen her işte muvaffakıyete ermeye işaret edilir. Bu rüya bazen de yükselmeye, maddi anlamda rahatlığa ermeye, sıkıntılardan kurtulmaya işaret edilir. Rüyada kuru ağaç kesmek, aynı zaman da üne ve başarıya kavuşmaya, mutlu olmaya, kolay yollarla başarılı işlere imza atmaya işaret edilir.

Rüyada Yaş Ağaç Kesmek

Rüyada yaş ağaç kesmek, kişinin nasibini bin bir güçlüklerle zor bela kazanarak hayatta kalma mücadelesi içinde olacağına, iyi niyetli bir çok kimseden yardım görerek eldeki kazançlarını uzun vadeli yapacağına yorumlanır. Rüyada yaş ağaç kesmek, aynı zaman da başarı basamakların da emin adımlarla ilerlemeye, mutlak başarıya ulaşarak kısa zaman için de adınızla söz ettirmeye yorumlanır.

Rüyada Çam Ağacı Kesmek

Rüyada çam ağacı kesmek, can sıkıcı ve moral bozukluğuna sebebiyet verecek olaylar yaşayarak kişinin yaşadığı hayattan zevk almayacağına, girdiği her işte başarısız olup kendi çukurunda boğulacağına yorumlanır. Rüyada çam ağacı kesmek, aynı zaman da aile içi tartışmaların ortasında kalmaya, hanede ayrılık gibi huzursuz olayların yaşanmasına, birlik ve beraberliğin yok oluşuna delalet edilir.

Rüyada Ağaç Görmek

Rüyada ağaç görmek, ağaç görmek rüyası her anlamıyla farklı duygular besler kişiye örneğin her mevsimde yeşil ve canlı kalan ağaçlar gören kişinin nasibinin çok yönlü olup hayatının her köşesinde mutlu olacağına yorumlanır. Bu rüyanın aksi kişinin rüyasında yaprağını döken ağaçlar görmesi, yaşadığı güzel olayların son bulup hayatın kötü yüzüyle bağdaşacağınıza işaret edilir.

Rüyada Ağaç Kesmek Alimlerin Açıklamalı?

Diyadin Yorumu, rüyada ağaç kesmek, dinden çıkmaya, kötü alışkanlıklar edinmeye, yanlış yollara saparak hem kendinize hem de bir çok mahsum kimseye kötülük vermeye yorumlanır.

İhya Yorumu, rüyada ağaç kesmek, yoldan çıkmışlığa, kötü alışkanlıklara,elinizdeki  tüm değerlerin bri bir yok olup sıfırı tüketmeye işaret edilir. Ağaç kesmek, rüyası bazen de nasibin kesilerek maddi zorluğa düşmeye, sıfırı tüketmeye üzüntüye işaret edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5852