Rüya tabiri ara

Cover Image

Ağaç

Aralık 3, 2017 - Okuma süresi: 17 dakika

Rüyada ağaç görmek, hayırlı ve güzel olan bu rüya kişinin hayırlı kısmeti ile dünya evine girerek murat kapısını aralayacağına yorumlanır.Bu rüyayı gören kişiler hayırlı ve güzel aileye sahip olup sevdiklerinin desteği sayesinde  olması güç bir çok işten kolaylıkla sıyrılma şansına sahip olurlar. Ağaç görmek, rüyası bazen de gereksiz yere tartışmalara mail vererek canınızı sıkacak bir takım olayların içinde yer alacağınıza işaret edilir. Rüyada ağaç görmek, bazen de geleceğinizle ilgili hayırlı ve güzel kararlar alarak verdiğiniz kararların sonunda mutlu olacağınıza, nasip kapılarınızın her daim açık kılınacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, hastalık, maddi sıkıntı, huzursuzluk, ayrılık gibi yaşadıkları üzücü olaylarından kurtularak rahat nefes alma şansını bulurlar.

Rüyada Ağaç Görmek Ne Demek?  

Rüyada ağaç görmek, rüyada görülen ağaç sembolü cinsine ve mahiyetine göre farklı bir çok anlama ifade edilir. Kişinin rüyasında yaz kış her daim yaprak açan canlı ağaç görmesi, maddi rahatlığının bir ömür süre gelip gören kişinin hayatını sağlıklı, huzur içinde yaşayacağı anlamı taşır. Rüyada yaprakları dökülmüş kuru ağaç görmek, ise mutsuz omaya, nasibin kesilmesine, hayırlı olmayan işlerde yer almaya ifade edilir. Rüyada görülen ağaç sembolü, aynı zaman da Müslüman için salih amele işaret ederken, kafir kimseler için hidayeti ve doğru yolu bulmaya ifade edilir. Rüyada ağaç görmek, bazen de tartışma ve kavga gibi üzücü olaylara delalet olup kişinin tanınmayan ağaçlar görmesi, endişeye düşecek korkulu anlar yaşayacağını  sembol eder.

Rüyada Meyve Ağacı Görmek  

Rüyada meyve ağacı görmek, iç dünyanıza tekamül eden bu rüya manevi hayatınızın güçlenecek hayırlı ve güzel olan bir çok şeyden mutlu sonla ayrılacağınıza yorumlanır. Rüyasında meyve ağacı gören kimseler, nasip amel defterlerini en hayırlı şekilde doldurarak Allah’a karşı olan kulluk vazifesini en hayırlı şekilde yerine getirme şansına sahip olur.

Rüyada Hurma Ağacı Görmek  

Rüyada hurma ağacı görmek, bu rüya ticaretler uğraşan kimseler için nasibin günden güne büyüyerek ticaret kapılarınızın genişleyeceğine, mutlu olacağınız bir çok hediye alarak hayatınızın güzel hale geleceğine yorumlanır. Rüyada hurma ağacı görmek, aynı zaman da yöneticilik gibi üstün sınıflarda yer almaya, emriniz altında bir çok kimseyi çalıştırmaya, insanların gözünde farklılık yaratmaya ifade edilir.

Rüyada Üzüm Ağacı Görmek  

Rüyada üzüm ağacı görmek, mevki ve makam sahibi olmaya, itibar görmeye, saygınlık kazanacağınız güzel olan bir çok işlerde yer alarak kazancınızın günden güne artacağına yorumlanır. Rüyada görülen üzüm ağacı bazen de geniş çevreye sahip olup akrabalık ilişkilerinizi artıracağınıza ifade edilir.

Rüyada Ceviz Ağacı Görmek  

Rüyada ceviz ağacı görmek, bolluk ve bereketin en güzel simgelerinden olan ceviz ağacı sembolü kararlılıkla sürdürdüğünüz davalarınız da mutlak başarıya ulaşarak kısa süre içinde mal varlığınızı kat ve kat artıracağınıza  yorumlanır.

Rüyada Muz Ağacı Görmek  

Rüyada muz ağacı görmek, bu rüya inancı yüksek, kudret sahibi kimse ile hayatınızı birleştirerek hayırlı bir evliliğe imza atacağınıza, dua ve dileklerinizin kabul görüleceğine delalet edilir.

Rüyada Dut Ağacı Görmek  

Rüyada dut ağacı görmek, eli açık cömert kar kimselere, işaret olan bu rüya kişinin hayatı sadece kendi çıkarları doğrultusunda yaşamak yerine çevresindeki bir çok insana da faydalı ve güzel şeyler sağlayarak onları mutlu kılacağına yorumlanır. Rüyada dut ağacı görmek, aynı zaman da başarıya ulaşmaya, yeni iş imkanları bulmaya ifade edilir.

Rüyada Elma Ağacı Görmek  

Rüyada elma ağacı görmek, yaşamınızla ilgili bazı kararlar alma noktasına gelerek hayatınızı yakında ilgilendirecek gelişmelerin içinde yer alacağınıza yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler gelecekleri için  emin adımlar atarak kendilerini hiç bir şekilde tehlikeye sokmazlar.

Rüyada Şeftali Ağacı Görmek  

Rüyada şeftali ağacı görmek, şeftali ağacı rüyası kişinin ailevi ilişkilerinde her daim şanslı olup sevdikleriyle beraber hoş olacakları bir çok aktivitenin içinde yer alacaklarına yorumlanır. Rüyada görülen şeftali ağacı sembolü bazen de ağız tadına, hoş sohbete, kurulan güzel dostluklara delalet edilir.

Rüyada Zeytin Ağacı Görmek  

Rüyada zeytin ağacı görmek, bu rüya hayatınızla ilgili aldığınız kararlarda hızlı bir şekilde sonuca vararak mutlak bir başarının altını çizeceğinize yorumlanır. Rüyada görülen zeytin ağacı sembolü bazen de aile içi alınan karalarla, hanede değişiklik yaparak farklı yerlere göç etmeye ifade edilir.

Rüyada Portakal Ağacı Görmek  

Rüyada portakal ağacı görmek, bu rüya hayatınızı güzel ve etkin kılacak hayırlı kısmetin izle dünya evine gireceğinize, yalnızlığınızın son bulacağına yorumlanır.

Rüyada Nar Ağacı Görmek  

Rüyada nar ağacı görmek, iş hayatınızda bolluk ve bereketin her daim süre gelip girilen her işte muvaffakıyete ereceğinizi delalet edilir. Bu rüya bazen de eş, dost ve akrabalarla birlikte hoş bir organizasyonda yer almaya, mutlu olmaya ifade edilir.

Rüyada Meyvesiz Ağaç Görmek  

Rüyada meyvesiz ağaç görmek, bu rüya kişinin geleceği ile ilgili kaygıları olup atacağı adımlar karşısında korkularla yaklaşacağına, kısmet kapılarının kapanacağına yorumlanır.

Rüyada Palmiye Ağacı Görmek 

Rüyada palmiye ağacı görmek, bu rüya kişinin iş hayatının vermiş olduğu stres ve sıkıntılardan uzak olup hayatını emin adımlarla sürdüreceğine, tatil gibi güzel eğlenceli olaylara yönelerek ailesiyle birlikte hoş vakit geçireceğine yorumlanır.

Rüyada Ağaca Çıkmak  

Rüyada ağaca çıkmak, bu rüya kişinin kendisinden iş konusunda kat ve kat üstün bir kimseden yardım görerek tecrübe konusunda eksik kalınan yönlerini tamamlayacağına yorumlanır. Rüyasında ağaca çıktığını gören kimse, öğrenmeye açık, merak duygusu gelişmiş, yeni ve olağan durumlara çabuk uyum sağlayan kimsedir.

Rüyada Ağaç Kesmek  

Rüyada ağaç kesmek, yanlış yollara sapmaya, günah olunan kötülükleri ifşa etmeye, haktan ve ilahi yolundan sapmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler kendi hayatları gibi çevresindeki bir çok masum insanın da hayatını mahveder.

Rüyada Ağaç Altında Oturmak  

Rüyada ağaç altında oturmak, gereksiz korkulara kapılmaya, kaygılarınızın yersiz olmasına, hem kendinizi hem de sevdikleriniz kimseleri boş yere üzmeye yorumlanır.

Rüyada Ağaçla Konuşmak  

Rüyada ağaçla konuşmak, iş hayatınızda sağladığınız başarılarınız ile bir çok insanın beğenisini ve dikkatini  kazanarak herkesin gözünde değerli hale geleceğinize yorumlanır. Rüyada ağaçla konuşmak, bazen de yükselmeye, mevki ve makama, itibar görmeye ifade edilir.

Rüyada Ağaçtan Düşmek  

Rüyada ağaçtan düşmek, başınıza gelecek olan üzücü olaylara, şansınızın ve kısmetinizin kapanmasına, mutsuz olmaya ifade edilir. Rüyasında ağaçtan düştüğünü gören kimseler, bir işe başlamadan önce kaygılara düşerek korkuları karşısında her zaman mutsuz sona ererler.

Rüyada Ağaç Kökü  

Rüyada ağaç kökü, bu rüya kişinin kazanmış olduğu nasibinin belli bölümünü ihtiyaç sahibi kimlerle paylaşarak zekatını eksiksiz şekilde ifşa edeceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, inançlarına son derece bağlı, hak yemekten korkan, eli açık kimselerdir.

Rüyada Ağaç Çiçekleri  

Rüyada ağaç çiçekleri, rüyada görülen ağaç çiçekleri sembolü bir çok anlama ifade eder. Eğer rüyanızda dalları çiçek açmış ağaçlar görmüş iseniz hayırlı olan bir çok işe vesile olup manevi olarak kendinizi mutlu hissedeceğinize yorumlanır. Bunun tersini işaret eden rüya ise kişinin şansının ve nasibinin kapanarak rızkının kesileceğine delalet edilir. Rüyada ağaç çiçekleri toplamak, ise kendi dünyanızda kurduğunuz hayatınızda tüm kötülüklerden uzak huzur içinde yaşayacağınıza işaret edilir.

Rüyada Nar Çiçekleri  

Rüyada nar çiçekleri, nar çiçekleri rüyası bekar kimseler için evliliğe ve iş kapılarına işaret ederken, evli kimseler içinse evlat müjdesine nail olmaya ifade elidir.

Rüyada Ayva Çiçekleri  

Rüyada ayva çiçekleri, bu rüya uzun zamandır beklendiğiniz haberin hayırlı şekilde sonlanarak müjdeli olaylara nail olacağınıza, yüzünüzün güleceğine delalet edilir.

Rüyada Erik Çiçekleri  

Rüyada erik çiçekleri, bu rüya kişinin başarılı hayatı ile övgülere tabi tutulup bir çok insanın sevgisine tabi kılınacağına yorumlanır.

Rüyada Ağaç Yaprakları  

Rüyada ağaç yaprakları, rüyada büyük yeşil ağaç yaprakları görmek, bol bereketli nasiple müjdelenme ye, maddi rahatlığa ermeye, yaprakların döküldüğünü görmek ise sıkıntıya düşmeye, tedavisi olmayan hastalığa yakalanmaya ifade edilir.

Rüyada Kurumuş Yaprak 

Rüyada kurumuş yaprak, maddi ve manevi olarak sıkıntıların yanı sıra hastalık gibi üzücü olayalar lada hayatınızı kötü kılmaya, maddi zorlukların içine düşmeye yorumlanır.

Rüyada Yeşil Yaprak  

Rüyada yeşil yaprak, nasip ve kısmete, bolluk ve berekete, açılan rızk kapılarına yorumlanır. Bu rüya kişinin hayatının her köşesinde mutlu olup şans kapısının her daim açık kılınacağına delalet edilir

Rüyada Sarı Yaprak  

Rüyada sarı yaprak, bu rüya yaşadığınız ilişkilerinizde mutsuz duruma düşerek sevdiğiniz kimseyle ayrılma noktasına geleceğinize yorumlanır.

Rüyada Ağaç Dikmek  

Rüyada ağaç dikmek, iş hayatınızda başarılarınızın yanı sıra ailevi ilişkilerinizde de büyük sevince ve müjdeye sahip olup evlat sahibi olacağınıza, hayatınızın umduğunuz şekilde daim kılınarak girilen her işte muvaffakıyete ereceğinze delalet edilir. Ağaç dikmek rüyası bazen de insanlara faydalı ve güzel şeyler sunmaya, hayatı güzel ve başarılı kılmaya ifade edilir.

Rüyada Çam Ağacı Görmek  

Rüyada çam ağacı görmek, inançlarınızla ilgili bazı eksiklikler yaşayarak maneviyatınızı güçlendirmek adına ilim sahibi kimselerden yardım göreceğinize, hayatınızı güzel kılmak için atılımlar yaparak maneviyatı her şeyden değerli kalacağınızı işaret edilir.

Rüyada Kokulu Ağaç Görmek  

Rüyada kokulu ağaç görmek, bu rüya etrafınızda ki iyi huylu kimselerden göreceğiniz yardımlar ve iyilikler sayesinde rahat nefes alarak hayatınızı istediğiniz şekilde değerli kılacağına yorumlanır. Rüyada kokulu ağaç görmek, aynı zaman da merak duygunuzu her şeyden üstün kılmaya, yeni yerler ve dostlar keşfetmeye, durağanlıktan çıkmaya ifade edilir.

Rüyada Kiraz Ağacı Görmek  

Rüyada kiraz ağacı görmek, maddi ve manevi olarak güce ve kudrete nail olmaya evlat sahibi olmaya, yaşadığınız her güzel günün kıymetini bilmeye işaret edilir.

Rüyada Armut Ağacı Görmek  

Rüyada armut ağacı görmek, itibar görmeye, güç ve kudrete tabi olmaya, ilim sahibi kimlerden yardım görmeye yorumlanır. Bu rüya nasip kapılarının açılmasına, itibar görmeye, kazancınızı kısa zaman da yüksek kılmaya işaret edilir.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada ağaç görmek, bolluk ve berekete açılan rızk kapılarına, ailevi ilişkilerinizi her şeyden değerli kılıp kısa zaman içinde yükselme şansına sahip olmaya işaret edilir.

İslami Yorumu, rüyada ağaç görmek, şan ve şöhrete ermeye, uzun sağlıklı ömre sahip olmaya, yüzünüzün gülmesine yorumlanır. Bu rüya bazen de güzel dostluklar edinerek her anlamda şansınızın açık olmasına ifade edilir.

İmam Nablusi Yorumu, rüyada ağaç görmek, yüceliğe, dinde güzelliğe, maneviyata, ilim sahibi kimselerle dostluk kurmaya, hidayete ermeye ifade edilir.

NOT;  Ağaç rüyaları hakkında bilinen ya da bilinmeyen tüm gerçekleri sitemizin wep sayfasından görebilir anlam veremediğiniz rüyalarınızı bizlerle paylaşarak gerçekçi ve sizi mutlu kılacak yorumlara ulaşabilirsiniz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2230