Rüya tabiri ara

Rüyada Ağ İle Balık Tutmak

Nisan 29, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Ağ ile Balık Tutmak: Bu rüyanın tabiri şu gibi durumlara işaret edebilir. Öncelikle gerçek hayatta rüyayı gören kişinin ne iş yaptığı önemlidir, kişi gerçek hayatta balıkçı ise bu rüya kendisi ve ailesi için rızka, kazanca işaret eder ama rüyayı gören kişi gerçek hayatta bu işle uğraşmıyorsa şu şekilde tabir edilebilir. Kişi zararlı bir işe sürüklenmekte veya çevresindeki insanları zararlı ve hileli bir işe sürükleyerek onlara zarar verecek olabilir. Bazı bilginlere göre ise bir vakte kadar zor durumlarla karşı karşıya kalacağınıza işaret eder.

Rüyada sadece balık ağı gören kişinin yapacağı işlerde bir karışıklık zorluk olacağını göstermektedir. Ama görülen ağın denize atılarak balık yakalanması işinde bolluk ailesinde huzur ve mutluluğa işarettir. Denize attığı ağ ile birden çok balık yakaladığını gören kişi için maaşının veya kazancının kısa bir sürede artacağına işarettir denilebilir. Birde şu durum vardır, balıkları denizden ırmaktan v.b. yerlerden yakalayarak çıkarmak bolluk berekete huzura mutluluğa işaret eder.

Balık tutulan suyun berrak veya bulanık olmasınada dikkat etmeliyiz. Su bulanık ise kişinin yakın zamanda bir günaha bulaşacağı veya yaklaşacağı işaret edilir. Birde şu durum vardır ırmakta yanı tatlı suda yakalanılan balık tuzlu ise bu durum pek iyi yorumlanmaz yanı kişinin bir sıkıntıya düşeceğini zorluk çekeceğini gösterebilmektedir. Rüyasında ağ ile toplu balık tutan kişi yakın zamanda toplu bir para altın alacak denilir.

Rüyada sığ sularda ağların su yüzeyinde durarak ve içinde çok miktarda balık gören kişi için o yıl içerisinde yaptığı işlerde bolluk bereket demektir. Denize atılan ağ içerisinde irili ufaklı bir çok balık görmek mutluluğun ve hüznün bir arada yaşanacağına işaret eder. Denizden ağ ile yunus balığı yakalamak fakirler için bolluğa berekete bir kötü durumdan korkan kişi için ise refaha işaret eder. Şunu da demeden geçemeyiz rüyada görülen balık sürekli kısmet demektir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4994