Rüya tabiri ara

Rüyada Adet Kanı Görmek

Mayıs 8, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada adet kanı görmek konusundaki rüyanız hayırlara vesile olsun. Rüyanızın manasını bulabileceğiniz, içerikli yorumları ile sayfamıza hoşgeldiniz. Rüyada adet adet kanının aktığını görmek ile ilgili birçok tabir bulunmaktadır. Bunlar şöyledir, bir kadının rüyasında adet kanı görmesi, içindeki yaratıcı gücün yükseldiğini, adet kanı yıkadığını görmek yeni ve güçlü fikirler üreterek veya sağlıklı ve yapıcı kararlar vererek, yaşamını güzelleştirme olanaklarını elde ettiğini gösterir. Rüyasında adet kanı olduğunu görmek gören kişinin karakterinin gerek iş hayatında gerekse çevresinde güçlü ve iktidar sahibi olduğuna işarettir. Rüyada bir kadının adet görmesi, genel anlamda hayırlı bir rüya sayılır. Rüya sahibinin hastaysa şifa bulmasına, tuvalette adet kanı görmek evliyse çocuk sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyada Adet Kanı Yıkamak Temizlemek kadınlar için normal süreç sayıldığından, bu rüyalar kendileri için hayırlıdır. Rüyasında kocasının adet olduğunu gören kadın, kocasının bir sıkıntısı olduğunu anlamalı, buna yardım edebileceğini düşünmelidir. Eşler birbirine iyi günde, kötü günde, destek olmalıdır. Bunun gibi rüyalar, küçük hatırlatmalardır. Sizlerin gerçek hayatta göremediklerinizi bu şekilde anlamanız için, gönderilir. İçinde bulunduğunuz gerilim ve endişelerden kurtulacağınızı simgeler. Zor zamanların sona ermesi ve rahatlama işaretidir. Rüyanızda adet kanaması görmenizde aynı anlamdadır.

İhtiyar bir kadının kendisini kirlenmiş görmesi ecelinin yaklaşmasına, küçük kızın bu rüyayı görmesi bikrinin (kızlığının) izalesine, bir rivayete göre ihtiyar kadın ile küçük kızın adet kanı görmesi ölüme, diğer bir rivayete göre de, küçük kızın bu rüyayı görmesi evleneceğine işarettir. Bir başka rivayete göre de, rüyada adet kanı görmek, gören kimse mahremine yakınlıkta bulunur.

Kadın kendisinin adet olduğunu görse, günah sayılan bir işe bulaşır. Yıkansa günahtan tövbe eder, üzüntü ve kederi gider.
Rüyada bir genç kızın adetinden temizlendiğini ve gusül aldığını görmek; Tövbe etmesine ve rahata kavuşmasına, adet vakti geçmiş yaşlı kadının adet görmesi, çocuğu olacağına delalet eder. Nitekim ayeti kerimede şöyle buyrulur; (O esnada İbrahim’in hanımı ayakta idi. Bunu duyunca güldü. Bizde ona İshak’ı müjdeledik) 8 ayeti kerimedeki “güldü” kelimesinden kasıt şudur; Adet kanı görmesi olarak tesfir edilerek yazılmıştır.

Bir adamın rüyada adet görmesi, haram işlediğine delalettir. Bir kadın rüyasında adetli olduğu halde kocasıyla ilişkiye girdiğini görmesi, oturdukları mahalleden çıkacaklarına delalettir.

Rüyada erkeğin adet kanı görmek; Rüyada erkeğin bir bayanın adet kanaması geçirdiğini görmesi kadınlarla olan ilişkisindeki sorunlar ve bu sorunların yarattığı ürkeklik ve endişeleriyle ilgili bir alarm zili gibidir.

Rüyada adet bezi görmek; Aşk hayatının iyi gittiğine, sevince ermeye, yakın zamanda alınacak müjdeli haber almaya, fakirlikten uzak durmaya, gelirin bereketli olmasına, ferahlığa, adil yöneticiye, dindar arkadaşa, gelire gelecek artışa, yararlı işler yapmaya, arzu edilen güce ulaşmaya delildir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17885