Rüya tabiri ara

Rüyada Adamlar Görmek

Ocak 3, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Adamlar Görmek farklı şekillerde ancak daima olumlu yorumlanır. İslami bir tabirciye göre rüyada görülen adam, erkek hayır, bereket, dilek ve güvenlik olgularıyla ilişkilendirilmelidir. Farklı bir tabire göre rüyada görülen adam, erkek hayırlı bir iş, güzel bir haberdir.

Rüyada tanımadığı bir adam görmek; Rüyada daha önce hiç tanışmadığı bir adamla konuşmak, yeni bir arkadaş edinmek olarak tabir edilir. Başka bir tabire göre kişinin karşısına çıkacak bir iş fırsatıdır rüyada daha önce tanışılmamış bir adam görmek. Rüyada görülen adamın güler yüzlü olması alınacak güzel bir haber, şifa bulmak ve kişinin önüne çıkacak hayırlı bir kısmet olarak tabir edilir.

Rüyasında tanıdığı bir adam görmek; rüyasında tanıdığı bir adam gören kişi için bu rüya ihtiyaç duyulan bir arkadaş veya dosta işaret eder. Kişinin içinde bulunduğu güven ihtiyacıyla ilişkilendirilir. Ancak görülen bu kişinin rüya sahibinin hayatındaki yerine göre de rüya, farklı yorumlanır.

Rüyada Yakışıklı Bir Adam Görmek; rüyasında yakışıklı ve güzel giyimli bir adam gören kişi için bu rüya, yaşanılacak bir mutluluk, alınacak sevindirici bir haber olarak tabir edilir. Başka bir tabire göreyse bu rüya bekar bir bayan için evlenmeye yorulur. Yine farklı bir tabire göre bu rüya ele geçecek güzel bir fırsat veya alınacak bir iş teklifi olarak tabir edilir.

Rüyada Bakımsız, Zayıf Bir Adam Görmek; rüyasında üstü başı dağınık, pis, bakımsız ve yakışıklı olmayan bir adam görmek kişinin uğrayacağı muhtemel bir hayal kırıklığının habercisidir. Yine rüyada görülen zayıf, cılız bir adam, kişi için umutlarının ve beklentilerinin boşa çıkması olarak yorumlanır.

Rüyada İhtiyar Bir Adam Görmek; rüyasında tanımadığı ihtiyar bir adam gören kişi için bu rüya ele geçecek, değerlendirilmesi gereken bir fırsattır.

Rüyada Bir Adama Yemek Vermek; rüyasında bir adama yiyecek verdiğini, onu doyurduğunu gören kişi için bu rüya sağlığın bozulmasına ve çok ciddi olmayan bir hastalık geçirilmesine yorulur.

Rüyada Bir Adama Para Vermek; rüyasında bir adama para verdiğini gören kişi için bu rüya rüya sahibinin arkasından yapılan bir dedikodu olarak tabir edilir.

Rüyada Adamdan Para Almak; rüyasında bir adamdan para aldığını gören kişi için bu rüya emeklerin karşılığını, çalışmalarının mükafatını almak olarak tabir edilir.

Rüyada Adamla Kavga Etmek; rüyasında bir adamla kavga ettiğini gören kişi için bu rüya evlilik hayatında yaşanacak ailevi bir sorundur.

Rüyada Bir Adamla Tartışmak; rüyasında bir adamlar tartıştığını gören kişi için bu rüya ev hayatında, eşler arasında ortaya çıkacak bir huzursuzluk olarak tabir edilir. Diğer bir tabire göre kişinin iş hayatında işvereni, bir amiri veya ortağıyla yaşayacağı problemlerin, sıkıntıların habercisidir bu rüya.

Rüyada Bir Adama Hakaret Etmek; rüyasında bir adama hakaret ettiğini gören kişi için bu rüya maruz kalınacak bir takım suçlamalar karşısında kendini savunmak olarak tabir edilir.

Rüyada Adam Öldürmek; rüyasında bir adam öldürdüğünü gören kişi için bu rüya rüya sahibinin kendisi hakkında yapılan bir dedikodudan

Rüyada Bir Adamdan Zarar Görmek; Kişinin rüyasında tanımadığı bir adamdan zarar görmesi, rüya sahibinin kaybettiği bir şeyini tekrar geri kazanmasına ona kavuşmasına yorumlanır.

Rüyada Bir Adama Zarar Vermek; rüyasında kişinin kendisine bir kötülüğü dokunan bir adama zarar verdiğini görmesi, iş ve okul hayatında kazanılacak bir başarı olarak tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2290