Rüya tabiri ara

Rüyada Adak Adamak

Nisan 17, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada adak adamak, rüya sahibinin olmasını çok istediği bir dilek için ellerini göğe açarak Allah’a dua edeceğine, yalvaracağına delalet eder. Gerçek hayatta da rüya sahibinin dileğinin gerçekleşmesi ile Allah’a minnetini göstermek için adak adayacağına ve yorumlanır. Rüya sahibinin hasta ise iyileşmek için, işinde alnının akıyla yükselmek için ve kendisi için en hayırlısı ne ise onu yaşamak için edilen duaların kabulü için adanan bir kurbana işaret eder.

Rüyada adak kesildiğini görmek, rüya sahibinin sözünün eri çok mert biri olduğuna yorulur. Rüya sahibinin verdiği sözleri tutacağına, iki eli kanda olsa bile sözünü yerine getireceğine, işaret eder. Kişinin gururundan ve onurundan asla ödün vermeyen bir yapıya sahip olduğuna yorulur.
Rüyada adak eti dağıttığını görmek, Rüyada adak kesmek rüya sahibinin ne kadar iyi niyetli bir kimse olduğuna işaret eder. Aynı zaman da yaptığı iyiliklerin Allah katında kabulüne delalet eder. Rüya sahibinin kimsenin arkasından gıybet yapmaması ve elinden geldiği kadar, gücünün yettiği kadar yapmış olduğu iyilikler karşısında hayır duası alacağına yorumlanır.

Rüyada adak eti yemek rüya sahibi iş hayatında çalışkan, başarılı bir kimliğe sahip olsa da aslında onun hak ettiği makama hep ikinci şahıslar oturacak ve rüya sahibinin madalyonun arka yüzünde kalmasına neden olacaktır. Özel hayatın da ise ilişkisinde her şeye evet diyen ve ipleri karşı tarafın eline kaptıran tabiri caizse kılıbık bir kişiliğe sahip olacaktır. Rüya sahibi olması gereken o rahat, lüks hayatı hep iyi niyetli oluşundan kaybedecek ve asla hayalini kurduğu hayatı yaşayama fırsatı olmayacaktır.

Rüyada adak eti yediğini görmek, başkası ardından haksız yere gıybet edeceğine ve o kişiye iftira atarak günahına gireceğine delalet eder. Rüya sahibinin çok yakınındaki bir kişiye karşı kötü niyetlerde bulunarak ve haksız yere yapmış olduğu suçlamalar bulanacağına işaret eder.

Rüyada adaklık koyun görmek, yerine getirmesi gereken bir söz verdiğine ve bu sözü yerine getirmediği için görülen rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibi eğer rüyasında koyunu aldığını görmüş ise verdiği sözü alnının akıyla yerine getireceğine delalet eder.

Rüyada adak görmek rüya sahibinin iyi niyetli oluşu ve çevresindeki insanlara karşı hep olumlu davranışı hayata hep toz pembe bakacağına işaret eder. Kişinin çevresindekileri kendisi gibi görmesi ve yanlış tanıması her defasında hayal kırıklığı yaşamasına ve üzülmesine sebep olacaktır. Kişinin iyi niyetli oluşu hem iş hayatında hemde özel hayatında sıkıntılar yaşamasına ve insanlar tarafından kandırılmasına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4918