Rüya tabiri ara

Rüyada Acıktığını Görmek

Kasım 15, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Acıkmak, rüya yorumcularına göre rüyayı gören kişi için iyiye yorulmamıştır. Rüyada acıktığını görmek, çalışanların için çalışma şevkinin azalacağını, kazandığı parada sıkıntı yaşayacağını, ev ahalisi ile sıkıntı verecek gelişmeler yaşanacağını yorulur. Rüyada acıkmış bebek görmek, kişi bu tehlikenin farkına vararak korku yaşayacağını bu korkudan emin olunmasını gerektiğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Acıkmak, rüya Alimlerince farklı şekilde yorumlanmıştır. Nablusi(r.a)’ya göre rüya yorumcularının yorumlarına katılmakla sağlık sorunları yaşanacağına işaret olunduğunu, beraber kişinin açlığının giderilmesine çabalaması veya bu konuda yardım edilmesi yardım göreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada acıkmış birini görmek rüya yorumcuları ruhi bunalıma düşerek sıkıntı, para kazanma konusunda zorluk yaşama tehlikesinin olacağını fakat bu konuda kişinin herhangi bir çaba göstermese dahi bu olaylarla karşılaşmayacağına yorulur.

Rüyada acıkmış bebek görmek, din Alimlerince hayırlı yorumlar yapılmıştır. Borçların ödeneceğini, rızkın bollaşacağına, mevcut bulunan zorlukların aşılacağını, yardım alınarak tüm dertlerden sıyrılacağına delalet olur. Rüya yorumcuları yardım isteyen yakına, yardım edilmesi gereken maddi konulara yorulmuştur.

Rüyada yemek yemek, bazı rüya yorumcularına göre hayırlara, bereketlere, bol kazançlara, sıkıntılardan korunarak feraha ulaşılacağına yorulmaktadır. Diğer rüya yorumcularına göre yenen yemek hoşa giden lezzetli bir yemekse tanıdık kişiden alınacak yardım ile durum düzeleceğini, yemeğin tadının iyi olmaması veya hoşuna gitmeyen yemek olması durumunda feraha ulaşmanın şartının kendi gayretine bağlı olduğuna yorumlanmıştır.

Rüyada açlık çekmek ne anlama gelir? Rüya âlimlerince maddi kazanç sağlanacağına bu kazancın manevi kazanca çevirmek için yardımda bulunulmasına, kişilerin beklentilerine karşılayacak isteklerin bir hayli çabayla ele geçirilebileceğine, yardım bekleyen bir kişinin bulunduğuna delalet etmektedir.

Rüyada kıtlık çekmek, kimi rüya yorumcuları kişi bilerek sonucunda kendisi için sıkıntı, günah ve utanç yaşanacak olaya girileceğine yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre günaha ve utanca dalınacak konudan kişi dikkat ederek dönmesi durumunda hayırlı sonuçlarla karşılaşılacağı yorulmaktadır.

Rüyada çok acıkmak, rüya yorumcularına göre kişinin uzun zamandır uğraştığı, olması için çabaladığı işlerin sonucunda başarı kazanılacağına, gelecek için uğraşıldığı konuda çabalamaya devam edilmesinin gerektiği yorulmaktadır.

Rüyada acıktığını hissetmek, bazı rüya yorumcularına göre kişi derdinden fark etmeden kurtulduğunu, kendilerini bekleyen akıbetin iyi veya kötü yönde yaklaştığını, kazanılacak kazancın yaklaştığına yorulur. Diğer rüya yorumcuları işlerinde dikkat edilmesi gereken durumların olduğu, verilecek söz veya davranışlar konusunda iyice düşünülmesine yorumlanmaktadır.

Rüyada acıktığını görmek dini anlamı nedir? Rüyayı gören kişinin kendisine sorun olacak durum veya kişilerle karşılaşacağını, bu kişilerden kurtulmanın kişiye hayırlar getireceğini, meydana gelecek kazançlardan hayır için pay ayrılması gerektiğine yorulmaktadır. Rüya yorumcularına göre acıkan kişiler çaba gerektiren durumlarla karşılaşılacağına, gösterilecek gayret sayesinde bol kazanca muvaffak olunacağını, bu kazancın sonucunda rızkın kalıcı olacağına yormaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5045