Rüya tabiri ara

Rüyada Açık Mezara Girmek

Haziran 21, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada açık mezar görmek genellikle hayra yorulmayan bir rüyadır. Rüyada açık mezar gören kişi hayal kırıklığına uğrar, başarısız olacağı zor günler geçirir. Peki, rüyada açık mezar görmenin yorumu nedir? İşte, rüyada mezar görmenin rüya tabiri…

Rüyada açık mezar görmek, uğursuzluk anlamına gelir. Rüyada açık mezar gören kişinin iş hayatında başarısızlık yaşayacağı ve hayal kırıklığı yüzünden umutlarının tükeneceğine işaret eder. Hayra yorulmayan rüyaların başında gelen rüyada açık mezar görmek nasıl yorumlanır? İşte, rüyada açık mezar görmenin tabiri…

Rüyada mezar görmek; Rüyayı gören kişinin kazançlı bir iş yaparak ya da alın teri akıtarak yapmış olduğu birikimini bir mülkiyet edinerek değerlendireceğine işaret eder. Rüya sahibinin yatırım olması amacıyla ya da ihtiyacı olduğu için onu karşılamak adına bir yer sahibi olacağına rivayet edilir.

Rüyada mezar açmak; rüya sahibinin saygı duyduğu büyük biri tarafından bir yardım göreceğine onun sayesinde bir yerlere geleceğine işarettir. Kişi mezarını açtığı kişi tarafından büyük bir yardım ve destek görür. Bu kişi sayesinde işe girebilir, meslek sahibi olabilir. Rüyada mezar açmak kişinin çok saygı duyduğu büyük ve iyi birine akıl sormasına, danışıp ve yol göstermesini istemesine delalet eder. Kişi bu kıymetli kişi tarafından maddi ve manevi anlamda pek çok destek ve fayda görür.

Rüyada açık mezara girmek; Bu rüya kişinin etrafında bulunan bir düşmana işaret eder. Bu düşman kişinin çok yakını sandığı, dostu bildiği bir kimse olacaktır. Rüyada açık mezara girmek çok yakındaki bir kimseden büyük bir zarar görmek, ihanete uğramak anlamına gelir. Düşman kişi ailenin içerisinde, sonradan gelmiş, iş ortamından biri olabilir. İş hayatında ayağınızı kayırmak isteyen bir yakınınız tarafından bir ihanet görebilirsiniz.

Rüyada boş mezar görmek; Rüya sahibi, boş düşünceleri ve gelişigüzel yaşama tercihi, hayata karşı olan umursamazlığı ile kendini mutlu edemeyeceğine bu nedenle de kendini düzeltmesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada boş mezar taşı görmek; Rüyada boş mezar taşı gören kişi, yaptığı işlerde yanlışa düşecek ve bu nedenle de zarar edecek demektir. Rüyayı gören kişinin büyük heveslerle ve umutlarla girdiği işlerde istediği başarıyı ve kazancı yakalayamayacağı anlamına gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

671

Rüya Sitesi Linkleri