Rüya tabiri ara

Rüyada Açık Kapı Görmek

Nisan 17, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada açık kapı görmek, rüya sahibinin feraha çıkarak kendisini başarıya götürecek hayırlı bir yola gireceğine işaret eder. Yaşanmış olan maddi sıkıntılar yavaş yavaş atlatılarak rüya sahibi rahat bir nefes alacaktır. İşinde edinmiş olduğu tecrübeleri doğru şekilde kullanarak kendisini başarıya götürecek bir yola gireceğine işaret eder. Kişinin adını duyuracağı başarılı projelere imza atarak üst mertebede yerini sağlamlaştıracaktır. Rüya sahibinin iş hayatında yaşamış olduğu olumlu gelişmeleri özel hayatında da yaşayacağına ve mutlu olacağı güzel bir ilişkiye başlayacağına delalet eder.

Rüyada açık kapıdan içeri girmek, hasret duyulan kişilere kavuşmaya, özlem gidermeye, mutlu olamaya, huzura ermeye, başarılarla dolu bir döneme işaret eder. Rüya sahibi devlet işinde çalışıyor ise, kendini emekliye ayırarak yıllardır yapmış olduğu birikimi ve tecrübeleri ile kendine bir iş kuracağına yorumlanır. Güzel haberler alacağı, yüzünün güleceği, bol kısmetli bir döneme giren rüya sahibinin çevresindeki kişilerle de olumlu diyaloglar kuracağına işaret eder. Kişinin hak edeceği zenginliğe kavuşacağına, hastalıklardan kurtularak sağlık dolu bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada açık kapıyı kapattığını görmek, rüya sahibinin ayağına gelecek kısmeti farkında olmadan geri tepeceğine ve büyük fırsatı kaçıracağına işaret eder. Rüya sahibinin ayağına gelen fırsatı, kısmeti kaçırmasından dolayı duyacağı üzüntüye, moral bozukluğuna yorumlanır. Rüya sahibi rüyasında açık kapıdan girdikten sonra kapattığını görüyor ise, hakkı olan mevkiye, şana, şöhrete kavuşacağına ve kısa zaman sonra maddi rahata ereceğine delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

994