Rüya tabiri ara

Rüyada Acı Biber Yemek

Mart 6, 2019 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada acı biber yemek gören kişilerin rüyalarının birkaç tabiri bulunmaktadır. Bir kimse rüyasında acı biber yediğini görse, kişinin başına gelebilecek uğursuzluk ve musibetle yorumlanmıştır. Rüyasında yeşil, tatlı biber yediğini gören kişinin rüyası acı biberin tersine yorumlanmıştır. Kişinin rüyası kendisi için iyi şeyler yaşayacağına ve güzel günler geçireceğine yorumlanmaktadır. Bir kimse rüyasında acı biber topladığını görse, kendisi için rüyası yapacak planladığı yeni işlerinde başarısızlık ve olumsuz sonuç ile yorumlanmıştır. Rüyasında yeşil ve tatlı biber topladığını gören kimse için rüyası, hayır ile başarılı işler ile karşılık bulmaktadır.

Rüyada acı biber turşusu gören bir kimse gerçek hayatında var olan ağız tadının bozulup olumsuz işler ile karşılaşacağına delalet eder. Rüyada acı biber turşusu gören kimse giriştiği işlerde başarısız olacağına ve hayalini kurmakta olduğu işlerin kendinden kaynaklı davranışlar ile gerçekleşmeyeceğine yorumlanmıştır. Bir kimse rüyasında acı biber turşusu yediğini görse kişinin düzenli giden hayatında sıkıntılarla yüzleşeceğine delalet eder. Bu rüyayı gören kimse aile yaşamında bir takım problem ile karşılaşır ve bu sıkıntılardan dolayı üzülür.

Rüyada acı biber gören kişinin gerçek hayatında canını yakacak olaylar ile karşılaşacağına işaret edilmektedir. Tabircilere göre bu rüya olumsuz bir takım olayların habercisi olarak yorumlanmıştır. Rüya sahibinin hoşuna gitmeyecek sözler duyacağına, gözyaşı dökeceğine, zorluklar yaşayacağına delalet eder. Bir kimse rüyasında acı pul biber görmüş ise kendisinin yakın zamanda sıkıntılı günlere gireceğine ve bu günlerin ardından ruh ve beden yorgunluğu ile kalacağına yorumlanmıştır. Rüyasında acı biber salçası gören kimsenin yakın zamanda kendisine gelecek olan kötü ve sevimsiz haberlerden dolayı, canının acıyacağına ve bu durum sonrası moralinin bozuk olarak bir süre daha yaşayacağına yorumlanmıştır.

Rüyada acı biber turşusu yemek rüya sahibi için sıkıntılara işaret eder ve bu kişinin ağız tadının ve keyfinin kaçacağı mananına gelir. Düşü gören kişinin emeklerinin boşa gitmesine ve hayal kırıklığı yaşamasına kapı aralayacak yollara gireceğine ve istediği başarıyı ele geçiremeyeceğine yorulur.

Rüyada yeşil acı biber yemek rüyası için alimler ikiye ayrılmış durumdadır denilebilir. Rüyayı gören kişi, yeşil biberlerin acı olduğunu bilerek eğer yemekten kaçar ise, başına gelecek bazı belalardan korunacağına ve hata yapmaktan kaçınacağına delalet eder.Rüyayı gören kimse, yeşil acı biberleri eğer yerse, bu da rüya sahibinin başına bazı belaların geleceğine ve sorunların kendisine musallat olacağına tabir edilir. Yeşil acı biber yemek, daima rüyanın olumsuz değerlendirilmesine neden olmaktadır. Çünkü bu durum rüya sahibinin zorlanacağı günlerin yaklaştığının habercisi olarak yorumlanır.

Rüyada kırmızı acı biber yemek hayırlı yorumlanmayan rüyalardan biridir. Öyle ki, kırmızı renk genelde rüyalarda olumsuzluğu işaret etmektedir. Bu nedenle kırmızı acı biber görmek, fazlasıyla kötü anlamlar taşımaktadır.Rüya sahibinin yakınlarından birinin vefat haberini alacağına, çok sevdiği birini kaybedeceğine, bu rüyadan sonraki belli bir dönem peşini felaketlerin bırakmayacağına tabir edilir. Rüyada görülen kırmızı acı biber, doğal afet, kuraklık, yaşanacak ekonomik krizlerin de habercisi olarak değerlendirilir.

Rüyada süs biberi yemek genelde kendisini çok iyi gizleyen bir düşman dedik fakat bu kişi düşman olduğunu gizler fakat oldukça yakın bir kimse olması bu rüyadaki en büyük mesajdır. Bu rüyadan sonra çevrenizde en yakın olduğunuz kişilerden bile şüphe duymanız, onlarla ilgili eskisi kadar iyi niyetli davranmamanız gerekir. En azından gerçek düşmanı tespit edene kadar. Öyle ki en yakınlarınızdan biri olan bu gizli düşman, size yakın olduğu için en büyük zararları verebilecek güçtedir. Dikkatli olmakta ciddi fayda vardır.

Rüyada kara biber yemek arkanızdan konuşulacağına ve hatta size iftira dahi atılabileceğine delalet eder. Rüyayı gören kimsenin arkasından çok fazla konuşulduğu için itibarının zedeleneceğine ve bir süre bu durum nedeniyle bunalımlı bir ruh haline bürünerek oldukça morali bozuk bir hal alacaktır. Rüya sahibinin arkasından konuşanlar kendisini kıskanan ve insanların gözünde rüya sahibinin imajının ve karakterinin tamamen zedelenmesini isteyen kişilerdir ve bunun için bir süre uğraşacaklardır.

Rüyada yemeğe acı biber katılması iki farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Önemli iki detay şöyledir, yemeğe kendinizin acı biber katmanız veya bir başkasının yemeğinize acı biber katıyor olması. Bu iki detayı iyi hatırlamanız rüyada size verilen mesajı en iyi şekilde anlamanız için önemlidir.
Kişi rüyasında yemeğine acı biber kattığını görür ise, bu rüya sahibinin istemeden de olsa çok büyük bir hata yapacağına tabir edilir. Rüya sahibi hatayı isteyerek yapmadığından dolayı konuyla ilgili pişmanlığı oldukça uzun zaman sürecektir.Eğer rüya sahibi, başkasının kendi yemeğine acı biber kattığını görürse, çevresinden birinin kendisinden borç isteyeceğine ve şayet borç verilirse uzun zaman ödeme yapmayarak rüya sahibini zor durumda bırakacağına delalet edilir.

Rüyada görülen acı pul biberi yemek eşler arasında yaşanacak ve hatta boşanmaya kadar gidecek şiddetli bir tartışmanın habercisi olarak yorumlanır. Rüya sahibinin pul biberi görmesi, sonrasında çok dikkatli davranmasını simgeler çünkü yaşanan şiddetli tartışmanın ardından hiçbir şeyin geri dönüşü olmayacaktır.Bazı alimler, rüyasında pul biberi gören bir kişinin çevresinden yakın bazı kişilerin ahlaksız tavırlarına şahit olacağına ve bu durumun etkisinden uzun süre çıkamayacağına yorumlanır.

Rüyasında acı biber salçası yemek kişi, mutsuz ve asabi olmasına kapı aralayacak bazı haberler alacak bu yüzden de çok gerilimli günler yaşayacak demektir. Rüyada acı biber salçası yemekse bu dertlerin uzun bir müddet süresince büyük bir dert haline geleceğine yalnız bu salçayı yedikten sonra hissedilen acı diğer bir deyişle yapılan bir hata yüzünden çekilen dertlerin giderek azalarak yok olacağı manalarına da yorulabilir. Biraz daha pozitif olmak gerek görülürse mutsuzluk ve depreyon hallerinin yakın vakit içerisinde gitgide tesirinin azalacağına ve kararlı bir iletişimle yeni limanlara yelken açılacağına yorulabilmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

931

Rüya Sitesi Linkleri