Rüyada acı acı bağırmak görmek

Rüyada acı acı bağırmak görmek bu sayede aksiliklerin ve üzüntülerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, iş hayatında türlü sıkıntılara düşüleceğine, haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine, kişinin daha sonra ödeme zorluğu çekeceğine ve elinde maddi değeri olan her şeyi satmak zorunda kalacağına, üzücü bazı dedikodular çıkacağına ve bu dedikodular sebebiyle insanlar arasındaki popülerliğin ve saygınlığın biteceğine, güçten düşeceğine, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine, borçlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, tabir edilir.

Ayrıca rüyada acı acı bağırmak görmek elinden gelen herşeyi yapacağına, başkalarına yardımlarda bulunurken her zaman daha da fazla kısmete sahip olacağına, eski hayatını geride bırakıp, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına, oturduğumuz binayı su bastığını gördüm. evimizin kapısını açtığım gibi suyun içinde bir sürü yüzen timsah gördüm. ama yavru timsahtı büyük değillerdi.duvarda yerde heryeri sarmışlardı.binanın üstünden aşağı katlara doğru öyle su akıyoduki heryer su içindeydi. suyun içine girip aşağı doğru kaçmaya başladım .timsahlardan biri üstüme çıktı, çok üst mevkilere terfi ederek büyük bir güç sağlayacağına, işaret eder.

Dini olarak rüyada acı acı bağırmak görmek her zaman elindekiler için şükrederek yaşayan rüya sahibinin her zaman rızkının bol olacağına, sağlıkla ilgili önemli bir adım atılacağına, dost olduğu düşünülen bir kişiden ihanet görüleceğine, sağlığının da uzun yıllar bozulmayacağına, mutsuz olacağına, başarısının ve kazancının sürekli olacağına, ancak daha sonra sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine, rütbe alacağına, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada acı acı bağırmak görmek yüzüne kan geleceğine, kafasının sakinleşeceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, günahların ya da hatalı davranışların kişinin ayağına dolanacağına, bir süre işten ve hayattan elini eteğini çekeceğine ve kendisi ile baş başa kalacağına, sıkıntılı olduğu bir durumda rüya sahibinin sevinçten havalara uçmasına vesile olacak bir haber alacağına, her daim allah yolunda yürüyeceğine, yorumlanır.

Yayım tarihi
A olarak sınıflandırılmış , ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır