Rüyada abur cubur görmek

Rüyada abur cubur görmek benim çocukluğuma benziyordu. Sonra bu çocuğu parka götürdüm. Önce salıncağa bindik beraber sonra ben boş ver bunu diyerek tahterevalliye götürdüm. Tanımadığım bir adam benden birkaç kilo fazla olduğunu söyleyip karşıma oturdu ama bir o bir ben aşağı yukarı gidiyorduk, sevdiği insanlarla arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, kadir kıymet bilen rüya sahibinin temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına, anne baba duasının alınacağına, çok zor dönemleri rahat bir şekilde yöneteceğine, fırsatların teker teker elden kaçacağına, daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, tabir edilir.

Ayrıca rüyada abur cubur görmek gün geçtikçe hayat içerisinde çok daha zor durumlar ile karşılaşacağına ve eline geçen bir miktar para ile de çok zor bir şekilde geçinebileceğine, büyük bir sorun yüzünden ertelenmiş olan hayallerin gerçekleştirileceğine, başarılar elde edileceğine, aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına ve çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, kar elde edileceğine, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına, karaciğerle ya da mide ile ilgili bir rahatsızlıkla uğraşılacağına, işaret eder.

Dini olarak rüyada abur cubur görmek işinin aksayacağına, duaların ve tövbelerin kabul olacağına, kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine ve onların ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına, yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine ve yakın bir zaman içinde sorun yaratan kişiler ile tüm bağların koparılacağına, şansızlığın kırılacağına, başarıya, kazancının sağlam ve sabit olacağına, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada abur cubur görmek yeni çalışmalar yapılacağına, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, onun istediği yoldan gideceğine, bir sebeple rüya sahibinin tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına, gösterişli halinin hemen fark edileceğine, değerli gayrimenkullere sahip olunacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, yorumlanır.

Yayım tarihi
A olarak sınıflandırılmış , ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır