Rüya tabiri ara

Rüyada Abur Cubur Görmek

Nisan 17, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada abur cubur görmek, rüya sahibinin bulunduğu ortamlarda yapmış olduğu tuhaf davranışlarından ötürü tepki alacağına ve toplum içinde yadırganacağına yorulur. Rüyada abur cubur görmek, kişinin iş hayatında ve özel hayatında başarılı olamayacağına, ciddiyet, disiplin sağlayamadığı ve kendine çeki düzen vermediği sürece iş hayatında hep bir eksiklik yaşayacağına işaret eder.

Rüyada abur cubur yemek, kişinin gerçek hayattın dışında farklı bir boyutta adeta hayal alemi içinde bir yaşantısının olduğuna yorulur. Rüya sahibi bir türlü gerçek yaşam ve hayal ötesi yaşamı ayırt edememiş bu çizginin ortasında kalmıştır. Rüya sahibinin toplum içindeki göstermiş olduğu davranışlar insanlar tarafından yadırganacak ve ciddiyetsiz oluşu tepki çekecektir.

Kişinin bu davranışı iş hayatında da bir yerlere gelmesine engel olacak ve hiçbir şekilde bir mevki, makam sahibi olamayacaktır. Aynı zamanda kişinin bulunduğu durum ilişki hayatını da olumlu etkilemeyecektir. Rüya sahibinin şıpsevdi kişiliği ve karşı cinslerine karşı ayran gönüllü olması ciddi bir ilişkinin temelini atmasına engel olmaktadır. Toplum tarafından ciddiye alınmayan ve şakacı, cıvık davranışları ile karşısındaki kişide ters tepki yaratan bir mizaca sahip olması kendisi tarafından iyi görünse de karşısındakiler tarafından tepki çekmektedir.

Rüyada abur cubur yemek, bu rüya özellikle erkekler için daha önem taşır. Bekar erkeğin gördüğü her güzel bayana ilgi duyması ve beğenmesi bir türlü ciddi bir ilişkiye başlamasına engel olacaktır. Rüya sahibinin kararsız davranışlarından dolayı çok geç yaşta evlenmesine ve yaşından dolayı çocuk sahibi olmakta emin olamayışına bununla beraber aslında bir sorumluluk altına girme korkusu yaşayacağına işaret eder. Aynı zamanda bu rüya başka bir deyiş ile kişinin evlenmekten, çocuk sahibi olmaktan önce hayalini kurduğu hayatı yaşama isteğinin olacağına yorulur. Rüya sahibinin başka ülkelere gidip oralarda farklı insanlar ile tanışma isteği, başka diller, başka dinler öğrenme arzusu hep daha ön planda olacaktır.

Rüyada abur cubur ikram etmek, kişinin gevezeliği ve boş boğazlığı yüzünden başının sürekli belaya gireceğine işaret eder. Bulunduğu ortamlarda göstermiş olduğu hal ve davranışlardan ötürü günden güne dışlanır ve adeta yalnız kalmaya mahkum olur. İş hayatında ise tahammülsüz oluşu ve sürekli başka işler ile uğraşması iş ortamında huzurunun kaçacağına, aynı zamanda bu sebepten tatsızlıklar yaşayacağına işaret eder. Yerleşik hayatı sevmeyen rüya sahibi sürekli yeni maceralar peşinde koşacak ve bundan dolayı yeni ülkeler görecek, yeni insanlar ile tanışacaktır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4841