Rüya tabiri ara

Rüyada Ablayla Kavga Etmek

Mart 21, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Ablayla Kavga Etmek Aile içerisinde yaşanacak olan kavga, dert ve problemlere habercisi olan bu rüya sıkıntılı günlerin geleceği şeklinde yorumlanmıştır. Ancak aile içerisinde yaşanacak sıkıntıların kısa süre sonra tatlıya bağlanacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada ablayla kavga etmek aile üyelerinin kızacağı bir iş ile uğraşmaya işarettir. Bununla birlikte aile büyüklerinden habersiz bir iş çevrileceği şeklinde yorumlanabilmektedir. Bir kısım rüya tabircileri rüyada abla ile kavga etmeyi yapılacak ticarette zarara uğramaya, yakın bir çevrede dost görünümlü insanların arkadan iş çevireceği şeklinde yorumlamışlardır.

Rüyayı görenin sıkıntılı işlere gireceği ve bu sıkıntılı işlerden dolayı aile bireylerinin ciddi zararlara maruz kalacağı şeklinde yorumlanmıştır. Bir kısım rüya tabircileri bunu elde edilecek servet şeklinde yorumlamışlardır. Bir kimse ticaret ile uğraşmakta ise azmi ve gayreti sonrasında kötü giden işlerin birdenbire düzeleceği şeklinde yorumlamışlardır. Bu kimse şayet bir devlet kademesinde memur ise yapmış olduğu mantıklı anlaşmalar sayesinde bulunduğu yerde makam ve mevki atlayacağı şeklinde yorumlanmıştır. Rüyada ablayla kavga etmek ve ağlamak ise kişinin yapmış olduğu hatalardan dolayı pişmanlık duyacağı şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Ablayla Kavga Etmek ve Tartışmak, Rüya sahibinin girmiş olduğu hileli işlerden dolayı başının ağrıyacağına işarettir. Bununla birlikte kişinin yapmış olduğu sıkıntılı işlerden dolayı huzurunun kaçacağı ve işlerinin ters gideceğine işarettir. Rüyada ablayla kavga etmek ve tartışmak zararlı bir dosttan kurtulma şeklinde yorumlanır. Ayrıca kendisine maddi bakımdan zararı dokunan bir kişinin zararlı etkilerinden kurtulma anlamına gelir. Rüyada abla ile kavga etmek ve ablayı mağlup eden kimse; Kendisine kötülük besleyen bir düşmanına karşı zafer kazanacağı şeklinde yorumlanmıştır. Rüyada abla ile kavga ettikten sonra barışmak ise kötü gidişatı olan bir işletmeden muazzam kazançlar elde etmek şeklinde yorumlanmıştır. Rüyada ablayla kavga etmek ve barıştığını görmek; Küslüklerin son bulacağı şeklinde yorumlamışlardır.

Rüyada Ablayla Kavga Etmek ve Sırt Dönmek, Kişinin sosyal yaşantısında kendisine yakın olan bir kişinin arkasından kuyusunu kazdığına işarettir. Ancak bu kişinin rüyada ablayla kavga etmek ve sırtını dönmesi; Kendisine karşı yapılan art niyetli davranışlarından dolayı zararlı dostlarından kurtulacağı şeklinde yorumlanmıştır.

Bazı rüya tabircileri ablayla kavga etmenin sıkıntıdan sonra ulaşılan ferahlık ve fakirlikten sonra ulaşılan zenginlik şeklinde yorumlamıştır. Bunun yanı sıra bu rüya zararlı alışkanlıkların terk edilmesi sonrasında toplum içerisindeki saygınlığın artacağına işarettir. Ayrıca rüyada kavga etmek ve ablanın elini tutmak hayırlı bir kişiyle evlenmeye işarettir. Şayet bu kimse evli ise hayırlı bir evladının olacağına işaret olabilmektedir. Bu rüya iyi ve sıkıntılı şekilde tabir edilmiştir. Bu nedenle böyle bir rüya gören kimse başına gelebilecek sıkıntılardan kurtulmak amacıyla sadaka çıkarmasında faydalar bulunmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16943