Rüyada ablayı tokatlamak görmek

Rüyada ablayı tokatlamak görmek düşmanların yaşanılan kötü olaylar karşısında sevineceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına, trend olan bir markanın başına geçileceğine, iş ve meslek hayatında istenilen başarının elde edileceğine, çok büyük çalışmalar yapılacağına, rahat bir döneme gireceğine, iş hayatında çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak çalışmalar gerçekleştirip hiç aklına gelmeyecek kadar büyük başarılara imza atacağına, tabir edilir.

Ayrıca rüyada ablayı tokatlamak görmek işten yana şansının açık olacağına ve çok bereketli bir dönem geçireceğine, acı tecrübeler edineceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına, çok daha kazanç getiren ve daha büyük başarılar kazandıran işler yapacağına, verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, çok güzel ve yüksek kazançlı işlere imza atacağına, toplum içinde kendine saygıdeğer bir yer sağlamak, işaret eder.

Dini olarak rüyada ablayı tokatlamak görmek hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların günden güne artacağına, eski sevgilimin yeni sevgilisini görüyorum yüzü üzgün ama beni görünce sinsi sinsi gülüyordu . Bakmaya devam ediyorum sonra ben . Sonra eski sevgilimin erkek kardeşini görüyorum yanında da eski sevgilim var . Hemen eski sevgilime mesaj atıyorum afiyet olsun diye . Tabii bu arada dışarıdan evi gözlemlemeye devam ediyorum. Eski sevgilim mesajımı alınca çok şaşırıyor , şanssızlıklardan ve uğursuzluklardan bunalan rüya sahibinin psikolojisinin giderek bozulacağına, mali sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, bu haberler sayesinde büyük kazanç getirecek bir işe yatırım yapılacağına, toplumdan kendisini soyutlayarak yalnızlığa düşeceğine, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada ablayı tokatlamak görmek sıkıntıdan tırnaklarını yiyeceğine, başarısının artacağına ve makamının da yükseleceğine, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine, kısa süre önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, işlerinin de hal yoluna gireceğine, hayırlı işlerin birçok insana fayda getireceğine, aralarından su sızmayacağına, yorumlanır.

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır