Rüya tabiri ara

Rüyada Abiyle Kavga Etmek

Mart 21, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada abiyle kavga etmek, Aile içi karşıt fikirlere işaret eder. Rüyayı gören kişinin abisi ailesinin onay vermeyeceği bir işe kalkışacak olabilir. Buna bağlı olarak aile içinde yaşanacak bir takım huzursuzlukları işaret eder. Bu konu evlilik, iş yada mal içeren konular olabilir. Yeni bir iş yeri açmak veya ailenin onay vermeyeceği bir kişiyle evlilik kararı almak hem anne ve babanın hemde kardeşlerin tepkisine neden olabilir.

Aile içinde kardeşler arasında anne veya babadan kalmış mirasa bağlı olarak yaşanan anlaşmazlıklar varsa böyle rüyalar görülmesi mümkün olur. Rüyada abiyle kavga etmek, kardeşlerin bir araya gelerek konuşulacak miras konusunda bir tarafın haksızlığa uğraması olarak yorumlanabilir. Rüyada abiyle kavga etmek, başka kardeşi olanlar için bu anlaşmazlığın abiyle değil başka bir kardeşle de yaşanmasının mümkün olduğuna işaret eder. Aynı zamanda rüyada abiyle kavga etmek, kişinin anne ve babasının bir anlaşmazlığa düşmesi anlamı taşır. Anne ve baba arasında anlaşılamayan ve çözülmesi zor sorunlar yaşanması söz konusudur.

Rüyada abiyle kavga etmek, bir diğer anlamıyla da güç kaybetmektir. Her rüyanın anlamı kişinin yaşam şekline ve beklentilerine göre değişiklik gösterir. Rüyayı gören kişinin kardeşler arasında miras yada başka konular üzerinde yaşadığı bir anlaşmazlık yoksa, önündeki zamanlarda kendini yalnız hissetmesine yorumlanabilir. Rüyayı gören kişi, psikolojik olarak yaşadığı olaylar karşısında bir süre yalnız kaldığını ve arkasında kimse olmadığını düşüneceği bir dönem yaşayacaktır.

Rüyada abiyle kavga etmek ve dövmek, kötüye yorumlanacak bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin güçlü yapısını ifade eder. Kişinin yakın çevresinde kendisine zarar vermek isteyen insanlar olduğuna fakat hiç bir şey yapamayacakları anlamına gelir. Rüyayı gören kişi çalışıyorsa iş yerinde mevkisinde gözü olan insanlar olması söz konusu olabilir. Bunun dışında aile ilişkilerinin kıskanılması ve etrafta zarar vermek isteyen kişiler olması olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi arkasında kendisine zarar verecek kadar tehlikeli kişileri alt edecek kapasiteye veya güce sahiptir. Kişinin eşi ile mutlu bir yuvası varsa, bu yuvada gözü olan birileri olmasına da işaret eder. Fakat genel anlamda rüyayı gören kişiye sahip olduğu maddi yada manevi güçten dolayı bir zarar yada huzursuzluk gelmez.

Rüyada abiyle kavga etmek ve dayak yemek, rüyayı gören kişinin arkasında ailesinin durmasını ve her konuda onlardan destek görmesini işaret eder. Rüyayı gören kişi için bu destek abisi dışında aile içinde başka kişilerden de gelebilir. Fakat bu rüyanın kötü bir anlamı yanlış yapmayı ifade etmesidir. Rüyada abisinden dayak yiyen kişi ailesinin onay vermeyeceği işlerde bulunabilir. Buna bağlı olarak ailesi ile ters düşeceği bir döneme girebilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1836