Rüya tabiri ara

Cover Image

Abiye Giymek

Temmuz 23, 2017 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada abiye giymek, kişinin katıldığı bir toplantıda beğenisi çeken hoş bir bayanla tanışarak yaşanacak güzel bir hikayenin başlangıcını oluşturacağına yorumlanır. Abiye giymek rüyası alımlı hoş bir bayana, hoş sohbetlere, girilecek güzel ortamlara tabir edilir. Rüyasında abiye giydiğini gören kimse, yakın olduğu bir arkadaşının eğlence törenine katılarak insanların gözlerini üzerinde toplar. Rüyada abiye giymek, aynı zaman da ticari amaçlı yapılan toplantılara, resmi makamlarda söz sahibi olmaya, değer verdiğiniz kimselere öncülük yapmaya yorumlanır.

Rüyada Abiye Giymek Ne Demek?

Rüyada abiye giymek, abiye giymek rüyası hayırlı ve güzellik içeren rüya olup kişinin çevresindeki insanların gözünde elde edeceği saygınlığa, hoş görülü davranışlara yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler girdiği her ortamdan mutlu ayrılan, kendisini sevdirme özelliği yüksek olan hoş sohbetli, bakımlı kimselerdir. Rüyada abiye giymek, sembolü aynı zaman da ticari başarılara, kariyer hayatında atılan adımlara kısa zaman da mevki sahibi olmaya ifade edilir.

Rüyada Abiye Elbise Giymek

Rüyada abiye elbise giymek, abiye giymek rüyasıyla aynı yorumu içeren bu rüya kişinin katılacağı eğlenceli törenlere yorumlanır. Kişinin rüyasında abiye giymiş bir bayanla hoş sohbet etmesi, kurulacak dostlukların meş’alesi olup güzel başlangıçlara ifade edilir. Rüyada giyilen abiye elbise aynı zaman da resmi kurumların sağlamış olduğu etkinliklerde öncülük yapmaya, eğitim amaçlı insanlara ders vermeye, yönetici kimselere yorumlanır.

Rüyada Abiye Dikmek

Rüyada abiye dikmek, bu rüya gören kişinin cinsiyete bağlı olarak farklı anlamlarda yorumlar içerir. Rüyasında abiye diken kimse erkek ise bu kişinin kötü niyetli fesat bir bayanla dünya evine girerek hayatını alt üst edeceğine yorumlanır. Kişinin rüyasında abiye diktiğini görmesi, aynı zaman da dünyevi işlerden uzak maddi çıkarların peşine düşeceğine yorumlanır.

Rüyada Abiye Görmek

Rüyada abiye görmek, abiye görmek rüyası bir çok anlamda mana taşıyıp kişiyi bekleyecek güzel hayata yorumlanır. Kişinin rüyasında abiye elbise görmesi, hayırlı bir iş için öncülük yapıp hazırlık aşamasına girdiğini işaret edilir. Rüyada abiye elbise giymek, ise rüya sahibi için eğlenceli bekleyişe, kazanılan zaferlere, alımlı hoş bir bayanla birlikteliğe tabir edilir.

Rüyada Mavi Abiye Giymek

Rüyada mavi abiye giymek, kişinin rüyasında mavi abiye giydiğini görmesi,ticari amaçlı toplantılara katılacağına, resmi makamlarda yer alacağına, iktidar sahibi kimselerle eğitim amaçlı yer alacağına yorumlanır. Bu rüya kişi ya da kişiler için atılacak adımların öncüsü niteliğinde anlam taşır.

Rüyada Yeşil Abiye Giymek

Rüyada yeşil abiye giymek, rüyada görülen yeşil abiye yolculuğa işaret ederken, kişinin yeşil abiye giymesi yakın zaman da manevi yolculuğa çıkacağına, gönü zengin kimselerle hoş muhabbete nail olacağına yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da duaların kabulüne, kutsal topraklara yapılan yolculuğa, Allah’a şükretmeye işaret edilir.

Rüyada Siyah Uzun Abiye Giymek

Rüyada siyah uzun abiye giymek, siyah abiye rüyası üzücü olaylara, ölüm cenaze gibi insanların sevdikleri kimselere karşı hissettikleri acul duygularına yorumlanır. Rüyasında siyah abiye giyen kimse, beklentilerine kavuşamayan, hayat dahil planlarında başarısız olan, yenik kimsedir. Bu rüya başka bir değişle resmi törenlerde yer almaya, öncülük yapmaya, yol gösterici vasfı taşımaya işaret edilir.

Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada abiye giymek, uzun vadeli yatırımlı işlerde öncülük yaparak ticari anlamda şansını açık tutacağına yorumlanır. Rüyada abiye giymek, aynı zaman da eğlenceli törenlere katılarak hayatınızı mutlu kılmaya tabir edilir.
İhya Yorumu, rüyada abiye giymek, eğlenceli sohbetlere katılmaya, sevdikleriniz kimseler ile yakınlık kurmaya, hayatınızın size yansıttığı sıkıntılardan uzak kalınmaya tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1466