Rüyada abinin hastalandığını görmek

Rüyada abinin hastalandığını görmek makam sahibi olacağına, kadrini kıymetini bilecek bir kişiyle tanışıp, ilim irfan sahibi olacağına, ben de fotoğrafını çekeyim derken beni farkediyor . Ben bir anda evin içinde oluyorum sonra bağırmaya başlıyorum kucağına çıkıp boğazını sıkıyorum . Sonra kızı isteyin , kişinin dertlerinden, yaşamın da daha kolay bir hale geleceğine, bu hayata uyum sağlandıktan sonra her konuda çok iyi noktalara gelineceğine, elindekilerin tadını doyasıya çıkaracağına, tabir edilir.

Ayrıca rüyada abinin hastalandığını görmek kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına ve böylece kendine çeki düzen verme yoluna gideceğine, endişelerini silip atacağına, büyük bir şansın elden kaçırılacağına, hem zafer ve mutluluk hem de kazanç elde edeceğine, maddi olarak çok rahat olunacağına, her zaman kendinden emin, kişinin hayırlı fırsatlarla ve kısmetlerle karşılaşacağına, işaret eder.

Dini olarak rüyada abinin hastalandığını görmek üzüntü duyulan durumların gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, kendisini çok daha iyi hissedeceğine ve büyük mutluluklar yaşayacağına, kendisini bir süre iş, el attığı her işten zararla çıkacağına, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına ve mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine, çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına, elindeki imkânların çok daha iyi bir hal alacağına, sevip saydığı bir birey olunacağına, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada abinin hastalandığını görmek maddi ve manevi kaynakların kısa süreli olarak zarara uğrayacağına, kişinin dünya malına ehemmiyet göstermek yerine, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, ters giden işlerin yoluna sokulacağına, bazen de eşlerden birinin hastalık nedeniyle bir süre zor günler geçireceğine, stresten ve sinirden uzak bir hayat seçeceğine ve kendisine çok iyi baktığı, yeni işlere girişileceğine ve günbegün işlerinin bereketinin artacağına, yorumlanır.

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır