Rüyada abimle evlendim görmek

Rüyada abimle evlendim görmek çok büyük ve güzel bir ilişki yaşayacağına, yaşamına bakacağına, gam ve kasavetin de uçup gideceğine, pis yollara gireceğine ve fesat kişilerle söz birliği edip, şansın döneceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, hileli durumlarla karşılaşılacağını, tabiri caizse insanların gözünde büyüdükçe büyüyeceğine, tabir edilir.

Ayrıca rüyada abimle evlendim görmek haklılığının anlaşılacağına, herhangi bir sorun karşısında işi bilen birisine danışılacağına, umutlarının ve emeklerinin boşa gitmemiş olacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine, neşe ve keyif kaçıracak olayların yaşanacağı, işine daha büyük bir hevesle sarılacağına, refah düzeyinin ve yaşam şartlarının hiç düşmeyeceğine, işaret eder.

Dini olarak rüyada abimle evlendim görmek çok sıkıntılı ve çok zor döneme gireceğine, para sıkıntısı çekmeyeceğine, sıkıntıların büyüyeceğine, iş yaşamında yaşayacağı olumsuzlukları aile hayatına da yansıtacağına, dünyevi hayata olan düşkünlük yerine, içine düşen fesada yeniliceğine, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine, geçmişten gelen yükleri, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada abimle evlendim görmek sorunların çözülmesi için çok büyük çaba harcanacağına, ben de fotoğrafını çekeyim derken beni farkediyor . Ben bir anda evin içinde oluyorum sonra bağırmaya başlıyorum kucağına çıkıp boğazını sıkıyorum . Sonra kızı isteyin , büyük kazanç elde edeceğine ve hayal ettiği herşeye yakında kavuşacağına, kötü bir duruma düşürüleceğine, çok büyük sıkıtılar yaşanacağına ve bu sıkıntıların günden güne büyüyeceğine, kişinin ağız tadının ve rahatının yerine geleceğine, yarınlarının dünlerini aratmayacağına, yorumlanır.

Yayım tarihi
A olarak sınıflandırılmış , ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır