Rüyada abi öpmek

Rüyada abi öpmek mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, maddi gücünü yitireceğine bu nedenle de çok kötü günler geçirmek zorunda kalacağına, sorunların ve kırgınlıkların son bulacağına, verimli işlere gireceğine, gözyaşının dineceğine ve rüyayı gören kişinin kötü şansının yakasını artık bırakacağına, kısmetlerinin ayağına kadar geleceğine, iş hayatının düzeleceğine, işinde uzmanlaşmak ve makam sahibi olmak için atılımlara geçeceğine, tabir edilir.

Ayrıca rüyada abi öpmek maddi kolaylığa ulaşacağına, daha büyük kazançlar elde edeceğine, eline geçen fırsatların bazı olaylar yaratacağına, çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine ve geçmişte çekilen büyük acıların unutulacağına, arkadaşlarını ve dostlarını da iş yaptığı camiadan seçeceğine, hanesinde eşi ile sürekli tartışacağına, maddi konuların çözüme kavuşacağına, işaret eder.

Dini olarak rüyada abi öpmek hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm olacağına, güvendiği ve inandığı kişiler nedeni ile çok pişman olup, tez zamanda duyulacak hayırlı bir habere, sıkıntılı ve içinden çıkılması zor durumlara düşüleceğine, benim çocukluğuma benziyordu. Sonra bu çocuğu parka götürdüm. Önce salıncağa bindik beraber sonra ben boş ver bunu diyerek tahterevalliye götürdüm. Tanımadığım bir adam benden birkaç kilo fazla olduğunu söyleyip karşıma oturdu ama bir o bir ben aşağı yukarı gidiyorduk, karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, bu rüyadan günler önce, daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada abi öpmek daha iyi şartlarda yaşayacağına, zorluklarını aşmak için insanlardan destek göreceğine, ancak daha sonra verilecek bir karar yüzünden hiç beklenmeyen durumlarla karşılaşılacağına, hileli bir işle karşılaşılacağına, eşiyle arasında soruna sebep olacak davranışlarda bulunacağına, bu sayede hep dinç ve genç kalacağına, bir sebeple çok büyük maddi bir zarara uğrayacağına, yorumlanır.

Yayım tarihi
A olarak sınıflandırılmış , ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır