Rüya tabiri ara

Rüyada Abdest Bozmak

Mayıs 6, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada Abdest Bozmak her türlü beladan, sıkıntıdan ve kederden kurtulmayı tabir eder. Rüyada küçük abdest yaptığını görmek, üzüntülerin gideceğine alamettir. Rüyada abdestini bozan kişi, zengin ise malının zekatını verir. Bir kimse rüyasında, kendisinden kuru bir şey çıkmakla abdestinin bozulduğunu görse, sıhhat ve afiyeti için malını harcayacağına delalet eder. Kişinin rüyasında abdest yaptığı yeri bilmemesi, malını boş yere harcayacağıyla tabir olunur.

Eğer abdestini bozan şey akıcı ise malının hepsini harcar ve infak eder. Eğer, abdest yeri abdesthane gibi bilinen bir yer ise ihtiyacı için sarf edeceği şeyin meşru ve maruf olmasına delâlet eder. Abdest yaptığı yer, meçhul ise, bilmediği yere malını harcar ve bundan bir sevap alamaz ve kendisine de şükür ve medh edilmez. Bunların hepsi kendi isteği ile meydana gelir. Bir yere abdest edip toprakla üstünü örttüğünü gören kimse, bir malı yere gömer.

Rüyada küçük abdestini bozduğunu görmek; genel olarak hayra ve güzelliğe işaret eden bu rüya bir çok anlamda kişiye yarar sağlayacak anlamlar içerir. Rüyasında küçük abdestini tutamayıp bozduğunu gören kimse borçlarından kurtulur, tüm istek ve arzularına kavuşur, iş hayatında kariyer basamaklarını bir bir çıkarak kısa zaman da istediği konuma ulaşır, hane içinde kırgınlıklara ve ayrılıklara son vererek insanların mutlu olmasına vesile olur, havadan gelecek olan bir miktar parayla yardıma muhtaç kimselere yardım ederek onların gönüllerinde taht kurmayı başarır. Görülen bu rüya aynı zaman da bekar kimseler için evliliğe işaret ederken , evli kimseler içinse mutluluğa, hayırlı sağlıklı bir evlada yorumlanır.

Rüyada büyük abdestini bozduğunu görmek; mal, mülk ile yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin yaptığı sağlam yatırımlar sonucu kısa zaman da mal mülk sahibi olarak, servetine servet katacağına, elde ettiği kazançlarla geleceğine yatırım yapmanın yanı sıra hayır kazanacak bir çok güzel işlere de nail olacağına, iş hayatında ailesi gibi görüp değer verdiği tecrübeli bilgi sahibi bir kimseden destek alarak yaptığı her işte başarı elde edeceğine, eğlenceye düşkün halleri sayesinde sevdiklerini sürekli aktivitelere sürükleyeceğine işaret eder.

Rüyada tuvalette abdest bozduğunu görmek; kötülüğe işaret eden bu rüya rüyayı gören kişinin yanlış kurduğu arkadaşlıklar yüzünden tüm mal varlığından olacağına, ileriye dönük düşünmek yerine eğlenceye düşkünlüğü yüzünden yaptığı bir çok yatırımdan olacağına, ailesini ve sevdiklerini karşısına alarak ona yardım etmek isteyen insanlara sırtını çevireceğine, karşısına çıkacak olan uzun yolda ilerleyip yaptığı yanlışlıkları peşinde sürükleyeceğine yorumlanır.

Rüyada abdesthane görmek; rüyasında abdesthane gören ya da abdesthane de ihtiyacını giderdiği ni gören kimse tutumluluğuyla bilinir. Malını mülkünü hiç uğruna tüketmez, yaptığı her işte aklı ve mantığıyla hareket ederken kılı kırk yaparak düşünür. Rüyada abdesthane görmek, başka bir değişle uzak yoldan gelecek olan akrabaya, sıkıntıları geride bırakarak huzura ermeye, hane içinde ayrılıkların ve küslüklerin son bulmasına, elinize geçecek olan yüklü miktarda paraya yorumlanır.

Rüyada dere kenarında abdest bozduğunu görmek; haksız yere suçlanarak kariyer hayatınızı bitirmeye, istenmeyen olaylara maruz kalarak ileriye dönük hataların yaşanmasına sebep vereceğinize, yanlış kurduğunuz arkadaşlıklar yüzünden başınızın dertten ve sorunlardan kurtulamayarak sürekli sorunlarla mücadele halinde olacağınıza yorumlanır.

Rüyada elbise üzerine abdest bozduğunu görmek; ailenize sürekli girip çıkan ailenizin bir parçasıymış gibi görülüp kişiler arası fitne fesatlık katmaya çalışan dedikoducu kötü niyetli kimselerin varlığına işaret eden bu rüya kişinin sürekli sıkıntı ve sorunlarla karşı karşıya kalıp başının dertten hiç kurtulmayacağına, sürekli bir uğraş mücadele içinde olacağına, yaptığı her işte başarısız olarak mutsuzluğun yakasını hiç bırakmayacağına işaret eder.

Rüyada yatağın üzerinde abdest bozduğunu görmek; rüyayı gören kimsenin uzun süreli hastalığa yakalanarak tüm sosyal hayatını geride bırakacağına, başına gelecek olan talihsiz olaylardan dolayı bir türlü düze çıkamayacağına, geçmişte yaptığı bir çok hatalar ve girdiği kul haklarından dolayı yüzünün hiç gülmeyerek bir ömür bunun azabıyla yaşadığına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5686