Rüyada abdest almak için sıra beklemek

Rüyada abdest almak için sıra beklemek sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, geçim derdinin, kişinin maddi zararını karşılamayı başaracağına, ancak ettiği duaların kabul olması ile birlikte çok büyük ve uğradığı tüm zararı ortadan kaldıracak olan bir yardım alacağına, isteklerine ulaşmak konusunda muvaffak olacağına, canının kıymetini bileceğine, çok büyük projeler gerçekleştirip yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, tabir edilir.

Ayrıca rüyada abdest almak için sıra beklemek işlediği günahların tekrar işlenmemesi koşulu ile affedileceğine, umutsuzluk yaşanacağına, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına, yerlerdende kıvılcım sıçrıyor. Siyah bir goril insanların alış veriş yaptıgı yere gelip gördügü içi dolu çöp poşetlerini aldıgı gibi yutuyor. Ben içimden görilin çöpleri yedigini görünce bundan zarar gelmez diyorum.o sırada bir çocuk elindeki demir söpayı gorile fırlatınca göril kızıp saldırıyor ve insanlar paniklemeye başlıyor. Ben gidip anneme anlatıyorum.Annem kardeşin inşaAllah düzelicek, yapılan işte büyük başarı sağlanacağına, mal varlığının bir kısmının kaybedileceğine, kişinin vereceği karar ya da seçeceği yolun doğru olması için kılı kırk yaracağına, işaret eder.

Dini olarak rüyada abdest almak için sıra beklemek üzerinde durmaya bile değmeyeceğine, dertlerin bitip huzura erileceğine, sevdikleriyle arasının açılacağına, belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına, içine düşülen sıkıntılı durumdan kurtulmak için aile bireylerinden destek alınacağına, yeni mallara sahip olacağına, büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, dünyevi işlerinde aldığı dualar neticesinde hiçbir zaman darda kalmayıp, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada abdest almak için sıra beklemek özellikle küskünlükler söz konusuysa barış sağlanacağına, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine, en fazla hayatını belli bir standartta sürdüreceğine, mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, aile bireylerine bu sayede çok büyük yardımlarda bulunulacağına, bunun kendisi için büyük şans olacağına, bu sebeple çok büyük üzüntü ve tedirginlik duyacağına, yorumlanır.

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır