Rüya tabiri ara

Rüyada Abdest Alıp Namaz Kılmak

Mart 26, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Abdest Alıp Namaz Kılmak: Rüyayı gören kişinin günahlarından arınıp temiz bir hayat sürmesine işaret eder. Bazende günahlarından arınacağı sahih ameller işleyeceğine işaret edebilir. Ancak rüyalar bir bütündür ve birbirinden ayrı düşünülmez. Rüyasında abdest alıp daha sonra namaz kıldığını gören bir kişi, maddi ve manevi güç kazanır. İmanı güçlenir. Kendine daha çok dikkat ederek günaha bulaşmamaya özen gösterir. Çevresini çekiştirmez ve çevresinden saygınlık görür. Bilindiği gibi rüya çok güzel ve çok hayırlı bir rüyadır. Rüyada anlatılmak istenen bazı yorumculara göre de kişiyi ibadete sevk eder. Günahlarından kurtulması ve arınması için kişiyi doğru yola sevk eder. Yani sıratı müstakim yoluna yönlendirir. Böyle bir rüya gören kişinin, gördüğü rüya asla olumsuz bir sonuç vermez.

Rüyasında abdest alıp daha sonra namaza durduğunu gören bir kişi, ne muradı var ise çok yakın bir zamanda gerçekleşir. İşleri hayırla sonuçlanır. Helal yollardan para kazanır. Sözü emin ve güvenilir bir kişi olarak çevresinden bilinir. Geçmişte yaptığı hata ve günahlardan dolayı temizlenme fırsatı bulunur. İslamın ve dinin önemini sürekli okumaya başlar ve dinine dört eli ile sarılır. Her türlü kötülükten emin olur ve kendini koruyan ilahi bir gücün tecellisine varır. Rüyada abdest almak günahlardan arınmak, daha sonra namaz kılmak ise hayırlı bir işin peşinde olmaya ve onu başarmaya işaret eder.

İstiare namazı kılarak uyuyan ve niyetini içinden geçiren biri, rüyasında güzelce abdest alıp daha sonra namaz kıldığını görmesi, o kişinin muradının gerçekleşeceğine işaret eder. Bekar ise yakın bir zaman içinde helal süt emmiş bir ile, içinde Allahu Teala korkusu olan namazını kılan biri ile evleneceğine ve çok mutlu olacağına işaret eder. Rüyasında hamile bir kadın abdest alıp namaz kıldığını görmesi, çok yakın bir zamanda kolay bir doğum yapacağına ve bebeğinin de sağlıklı olacağına işaret eder. Rüyasında abdest alan ve daha sonra cemaatle namaz kılan bir kişi, çevresine faydalı çok hayırlı bir işe vesile olacağına veya din dersi ve kuran dersi verebileceği bir ortamda talebe yetiştireceğine işaret eder.

Rüyasında camiye gittiğini ve cami havlusunda namaz abdesti aldığını ve daha sonra cami içinde namaz kıldığını gören bir kişi, günahlarından arınacağına ve maneviyatının artacağına aynı zamanda çok yakın bir zaman içinde haç vazifesini yerine getireceğine ve bunun için çaba sarf edeceğine işaret eder. Rüyasında boy abdesti alıp daha sonra namaz abdesti alarak namaz kıldığını gören bir kişi, üzerine rahmet üstüne rahmet ve nur üstüne nur yağar. Allahu Tealanın hoşuna giden ibadetler peşinde koşar. Kimseyi incitmez ve herkesten hayır duası alır. Maneviyatına zenginlik katarak insanlara faydalı işler peşinde koşar.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4890