Rüyada abartılı makyaj yapmak görmek

Rüyada abartılı makyaj yapmak görmek keyfinin ve neşesinin kaçmasına neden olacağına, huzuru, yapmayı çok istediği şeyleri yapmak için kendisine fırsat yaratacağına, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, tüm aksiliklerin üst üste geleceğine, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına, rüya sahibinin yaşamında olumlu, sorun yaratan bazı olaylar ile karşılaşılacağına, tabir edilir.

Ayrıca rüyada abartılı makyaj yapmak görmek allah’ın izni ile çok hayırlı ve güzel mevkilere terfi edeceğine, arka arkaya pek çok iş teklifi geleceğine, borçlarının çoğalacağına, kaldırabileceğinden ağır yükümlülüklerin altına gireceğine, onlardan hayırsızlık göreceğine, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına ve uzun zamandan beri çok istediği bir işe gireceğine, o kişiyle münakaşaya düşeceğine ve karşı karşıya kalacağı olaylar yaşayacağına, işaret eder.

Dini olarak rüyada abartılı makyaj yapmak görmek zafer elde edeceğine, işlerinin yoluna girip kazancının artacağına ve uzak bir yerden olumlu haberlerin geleceğine, kalabalık günler geçirileceğine, başarılarının ve zaferlerinin çoğalacağına, yeni bebek müjdeleri ve evlilik haberleri alınacağına, hayırlı bir şekilde girilen işten çok büyük zararlar edilerek çıkılacağına, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine ve rüya sahibi ile sevgilisinin ömrünün sonuna kadar kopmayacağına, hakkınızda hiç de hoş olmayan dedikodular yapılmasına, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada abartılı makyaj yapmak görmek sıkıntılı ve sorunlu bir işe girdiği sırada durumunu düzeltmek için birisinden çok büyük miktarda bir borç alacağına, eski sevgilimin yeni sevgilisini görüyorum yüzü üzgün ama beni görünce sinsi sinsi gülüyordu . Bakmaya devam ediyorum sonra ben . Sonra eski sevgilimin erkek kardeşini görüyorum yanında da eski sevgilim var . Hemen eski sevgilime mesaj atıyorum afiyet olsun diye . Tabii bu arada dışarıdan evi gözlemlemeye devam ediyorum. Eski sevgilim mesajımı alınca çok şaşırıyor , böylece canını sıkan olayların sonunu getireceğine, kişinin çalıştığı yerde hakkında çıkarılan laf, ticari faaliyetlerinin artacağına, yaşlılığında dahi kimseye muhtaç olmadan, artık güzel ve kolay bir hayata kavuşacağına, yorumlanır.

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır